Supplement kürü, yorumlarınızı ve önerilerini bekliyorum.

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Serhats tarafından 22 Kasım 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Serhats

Serhats Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Selamlar herkeze, bu hafta içi yurtdısından ürün getirticem kafamda bi supplement kürü kurdum uygulamak istedigim sizinlede paylaşmak istiyorum yorumlarınız ve önerileriniz benim için önemli.

-Nitro-tech veya Gaspari Nutrition;Myofusion yada Intrapro dusunuyorum protein olarak
    -Anabolic Halo
    -Gaspari Nutrition-Superpump250 (Su anda kullanıyorum epey etkili tadıda enfes thums:)
    -BCAA
    -Glutamine
    -Gaspari Nutrition-Novadex

bunları kullanmayı dusunuyorum saglamda besleniyorum gectigiiz yazın basından beri 250 gram veya üstü protein alıyorum temiz.70 kiloyum yag oranım 14% ( Bulk'ım )

önerilerinizi ve yorumlarınızı esirgememeniz dilegiyle :D saygılar

2. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli
    70 kiloda bulk nasıl ilan ettin kendini novadex ikür sonu kullanmanı tavsiye ederim aynanda kullanmak istiyosan başka bi testesteron alsan daha iyi olur bcaa yerine creatin whey yerine de gainer öneririm senin için iyi şanslar umarım herşey yolunda gider

3. safeo

safeo Üye

Beğenileri:
    211
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Kocaeli
    peki gectigimiz yazdan beri temiz 250 gram üstü protein i alırken ne kullanıyordun ? 70 kiloluk bi insana göre fazla bi oran bu 3.5 katı yani ve bu 250 gram hayvansal protein mi yoksa bitkisel + hayvansal mı. eğer öyleyse ne kadarı hayvansal ?

4. Serhats

Serhats Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    boyum 1.68 bu arada 72.4 geliyorum az once tartıldım :) bulk ım dedigim define bir vucudum yok su topladım daha ziyade orta seker su an 80 e cıktıgım donemlerde oldu ama pek memnun kalmadım o halimden. Bu arada anabolic haloda zaten creatin var bildigim kadarıyla onun haricinde ekstra kreatin almam gerekiyormu?zaten hali hazırda kreatin monohidratım var dolu kutu ayrı soylememe gerek yok gainerada ihtiyacım yok yani zayıf degilim hocamada sormustum ihtiyacın yok demişti

@Safeo: http://www.dexterjacksonshredded.com/ burda protein calculator var onu kullanarak belirledim 252 gram protein almam gerektigi yazıyordu en iyi gain icin...

%70 hayvansal protein gunde 1 kiloya yakın et yiyorum :)

5. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    Su içmeyi ihmal etme. En az 3-4 litre saf su. Çayda neskafede whey i karıştırdığın su veya meyve suyu hariç. Bunlar sayılmıyor su hesabında.

6. Serhats

Serhats Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    haklısın su içmeyi cok ihmal ediyorum daha dogrusu susamıyorum aklıma gelmiyor hic desem daha dogru olur bunye olarak zor susuyorum ama çok cabuk acıkıyorum yemek yedikten 1 saat sonra sanki midem bomboş :(

Sayfayı Paylaş