supplement kürü yardım lütfen

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve cromanio tarafından 7 Ocak 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. cromanio

cromanio Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar öncelikle herkese iyi akşamlar ve iyi haftasonları diliyorum. Supplement kürüm hakkında fikirlerinizi almak istiyorum.
    gaspari Myofusion- gaspari real mass- biotech glutamıne- ultımate creatın ve sımdı de tribestana baslayacagım. bırer kutu da gasparı superpump ve ardından noxplode bitirdim ancak artık NO kullanmayı dusunmuyorum. Eklememı yada cıkarmamamı önerebilecegınız ürün varsa fıkrınızı soylersenız cok sevinirim şimdiden teşekkürler. 187 boy 70 kıloyum yas 32

2. halil98

halil98 Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    izmir
    Genel olarak iyi ama gaspari myofusion yerine musletech nitro tech-gaspari real mass yerine muscle tech mass tech kullanırsan daha iyi olur bunları şiddetle tavsiye ederim

3. hogan

hogan Üye

Beğenileri:
    1.244
    Ödül Puanları:
    103
    Asıl soru şu
    Amaç ne ve kaç yıl daha bu sporu yapacaksınız?
    Neden bu soruyu soruyorum.
    Çünkü bende 30 uma geldim ve 18 yaşlarındaki biri ile aynı durumda değiliz.

4. cromanio

cromanio Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Aslına bakarsanız tabiki profesyonel ideallerim yok ve de bb'de cok eski sayılmam 7-8 aydır bu sprun içindeyim ancak sporculuk geçmişim 10 yıldan fazladır. Aktif Sayokan yapıyorum. Yaptığımız sporda hacimsiz olmak bize artı kazandırdığı için genelde çalışma prensibimiz mukavemete yöneliktir. Hacimsizim ama gücüm kuvvetim yerindedir. 120 kg squat 93 kg benchpressım var ( kendim 70 kiloyum ). Amacım hacim kazanmak muhtemelende birkaç senden sonra gelişmeye değil de korumaya gitmek olacaktır.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 22:45 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 22:41 ----------

Birde şöyle bir olay var gasparının superpump kullanmadan once olası yan etkılerını okumustum yıne de goze aldım ve ürünü kullandım ama olası görülen hıcbır yan etkı bende olmadı ( uyku bozuklugu, ishal vs.) ama sımdı myofusıon ve real mass kullanıyorum ne uyku kaldı ne de cok afedersınız mide kaldı bende anlamadım. Para verdım aldım dıye atmaya da kıyamıyorum.

5. halil98

halil98 Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    izmir
    kardeş birde dikkatli olmalısın piyasadaki birçok gainer(kilo aldırıcı) içerisinde creatin bulundurmaktadır buna ek sende creatin kullanıp dozu aşma

6. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
  7. onbir

onbir Üye

Beğenileri:
    517
    Ödül Puanları:
    0
    no bence de olmalı bunun yanına birde bcaa yada amino ekle

8. cromanio

cromanio Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Haklısınız kullandığım NO'lardan oldukça memnum kaldım ancak bir müddette kullanmadan devam etmek istiyorum ağırlıklardan ne kadar düşeceğimi görmek istiyorum aslında.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 21:08 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 21:06 ----------

Tavsiye edebileceğiniz BCAA var mı acaba amino için de MHP A Bomb oldukça iyi diyorlar.

9. onbir

onbir Üye

Beğenileri:
    517
    Ödül Puanları:
    0
    kullanmadım ama a bomba evet müthiş diyen bile var deneyin:) gaspari bcaa 6000 yada amino masx 8000 denenebilir gayet basarılıdır tavsiye ederim:)

10. cromanio

cromanio Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Çok teşekkür ederim ürünleri kullandıktan sonra deneyimleri burada paylaşacağım.

Sayfayı Paylaş