supplement kürü nasıl olur ?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve soner tarafından 27 Şubat 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. soner

soner Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    selamlar arkadaşlar elimde benim

hardline progainer
    hardline glutamine
    hardline k.g.t
    hardline cla one ( yağ yakıcı )
    universal nox3
    universal amino 2700

bu ürünleri nasıl kullanabilirim. mart başı gibi kullanıcam ben şöyle kullanmayı düşünüyorum ama sizlerinde bu konuda iyi bir bilgi sahibi olduğunuzu gördüğüm için danışayım dedim.

Progaineri, idman öncesi ( 30 dk. ) 4 tablet amino ve gulitamine 3 tablet ile beraber alıyorum. ve hemen idman sonrası 4 tablet amino, kgt 1 ölçek ve 3 adet glutamin almayı planlıyorum.

nox3 ü ise sabah kalkar kalkmaz aç karnına ve öğle yemeği öncesi 30 dk olarak alıyorum. 2 şer tablet ( damar açması için )

yağ yakıcıyıda arkasında yazdığı gibi öğünler ile değilde ben öğünlerden 30 dak sonra almayı planlıyorum. her öğün sonrası 1 tablet

sizlerinde fikirleri benim içiin önemli lütfen paylaşmanızı rica ederim.

bunların yanında ilave edeceğiniz ürünler var ise lütfen söyleyiniz.

2. ozzers

ozzers Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    53
    arkadaşlar gainelar genelde hep yanlış kullanılıyor bakın üzerınde yazar zaten 3 olçek 2 olçek dıye buda genelde 200 yada 300 gr lara kadar cıkar bu sızın hemen kullanacagınız bır sey degıl bunu gune yayacaksınız ki bır anlamı olsun

3. Only Rocky

Only Rocky Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Sporcu
    Yer:
    Denizli
    bende supplement kürü yapmak istiyorum gercekten bu konu üzerine biraz yoğunlassak cok ii olcak bendede suan hardlinenin creapure adlı creatini var üstüne takviye olarak ne alabilirim bu hafta sipariş gecicem netrution.comdan fedexle kilom 60 boyum 176 hacim kazanmak istiyorum en az 1 ay kür yapmam gerek ama sadece dogal beslenme + supplement takviyesi ile

Sayfayı Paylaş