Supplement için yardim eden olursa sevinirim

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve haso777 tarafından 27 Ocak 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. haso777

haso777 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Bugüne kadar çok supplement kullandim ancak son 1 aydir çok siki diyet yapiyorum(sirf protein sifir şeker ve tuz) ve aminoasitle virigen testocaps kullandim.daha önceden hep gaspari kullaniyordum şimdide yeni supplementler aldim amerikadan gaspari superpump250-gaspari myofusion-gnc zma-optimum amino 2222 bunlarin yanina proviron eklemek istiyorum yada virigen testocaps amaç siki fit bir vücut sağlamak boyum 190 kilo 88 superpumpun yaninda provironun bi sakincasi varmi hepsi ağir gelirmi ya da ters etki cevap yazan kişilere şimdiden çok teşekkür ederim....

2. ugurcasio

ugurcasio Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    istanbul
    arkadaşım virigenle provironu bi kombine yapsan daha iyi olur. proviron bi androjendir. anti ostrojen olarak gorev alır. virigen bi testesteron türevidir. bence ikisini bir kullan. her hangi bir etki yapmaz supplementle merak etme. günde 3 öğün yediğini hesaplarsak kahvaltı hariç. 1. öğünden sonra bir virigen. 2. ögünden bir yarım saat sonra proviron(1 tablet) ondan sonra spor gelir.2. öğünde 1.5 -2 saat sonra.antremanını yaparsın. en sonda antreman sonrası düşük karbonhidratlı bol proteinli bişey yersin. iyi antremanlar...

haso777 bunu beğendi.
  3. haso777

haso777 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    ugurcasio cevap verdiğin için çok teşekkür ederim dediğini uygulayağım...

4. haso777

haso777 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    virigen supllemtlerle beraber jinekomasti yaparmi yanında proviron kullansam engellermi yada sirf virigenin supplementlerle zararı varmı?

5. tolgahanç

tolgahanç Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Antalya
    Kür esnasında proviron.Kür bitimi nolvadex kullanımı jinekomastiyi engeller. thums:

Sayfayı Paylaş