supplement gerekli mi ?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve halogong tarafından 26 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. halogong

halogong Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    26
    günde 4-5 yumurta , 300-400gr beyaz peynir , 1 domates , 1lt süt , nar , çocuk maması ve ağırlık çalıştığım zaman ki günler dondurma.1 dilim ekmek.

bunlar günlük yediklerim.sabit değil ara sıra değişiyor.
    kardiyo günü aşırı su içiyorum ağırlık günü ise orta derece su içiyorum.

ağırlığa başlamadan 2 saat önce 1lt süt şekersiz kahve ve çok az karbo alıyorum.ağırlıktan sonra ise dondurma kahve vs. alıyorum.

bunlar yeterli mi yoksa protein vs. almalı mıyım.programa baslayalı 5 gün oldu 3.5 kilo verdim.

uyguladığım program bu
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/yeni-baslayanlar-bolumu/programim-dogru-mu-yanlis-mi-80772.html

edit: boy 184cm kilo 90

Son düzenleme: 26 Eylül 2013
  2. alideniz00

alideniz00 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Okuyorum
    Yer:
    Adana
    dondurmayı kes sütü azalt tavuk et vs eklersen sorun yok ama et tavuk yiyemiyorum vaktim yok diyorsan supplement şart.

3. mehmetanil

mehmetanil Üye

Beğenileri:
    2.276
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    Beşiktaş-İSTANBUL
    Linkte belirttiğin idman programı zaten forumun özel üyelerinden olan bir hocanın onda sorun yok ancak bu nasıl bir beslenme anlamak mümkündeğil.

İlk olarak beslenme başlıklarındaki sabit konuları oku günlük ihtiyacın olan kalori protein karbonhidrat ve yağ değerlerini öğren buna göre kendine bir liste yap.

Kilo vermek istiyorsan şeker diye birşeyi unutacaksın imza kısmımda bir makale var insülin ile ilgili onu muhakkak oku.

5 günde 3.5 kilo verilir ama bunun ne kadarı yağ ne kadarı kastır o tartışılır aynı boyda 130 kilo bir adam olsa ilk hafta normal 3.5 kilo vermesi ancak sen dikkatli git kaslarını kayıp etme zaten kas kaybı yaşamak kilo vermek değildir.

Supplement kısmına gelince ise ilk 3 ay hatta bence 5 ay gerekmez ben sana alma derim onu alacağına eve alet alırsın :D

Sayfayı Paylaş