Supplement Fiyatlari Ve Kaziklanmak!!! önemli Bir Yazidir Okuyunuz

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve disco boy tarafından 17 Aralık 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. disco boy

disco boy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Selam arkadaşlar. Sporcu destek ürünlerini kullanmayanız ya da en azından bilmeyeniz yoktur. Bu sporu seven biri olarak sizlere aktarmak istediğim önerilerim var. Lütfen yazımı sonuna kadar okuyunuz, emin olun ki çok işinize yarayacak.
    Ben her zaman ürünlerimi U.S.A’dan bodybuilding.com adresinden yapmaktayım. PEKİ NEDEN? Çok basit.. çünkü çok daha ucuz ve %100 orijinal ürünler. Peki ülkemizde durum nasıl? Sözüm ona bu sektörde iş yapan firmalar fahiş fiyatlarla insanları kazıklamakta. Hardline diye bir firma “ yerli firma ! “ diye kendini tanıtıp uçuk rakamlar sunuyor. Ve ne olduğu belli olmayan ürünlere. Eğer sen gerçekten bu ülkenin sporcularına hizmet edeceksen ve sen gerçekten yerli firmaysan ürünlerin bu ülkenin şartlarına uygun olmalı. Ben bodybuilding.com adresinden getireceğim ürünü buradan 100 ytl daha ucuza alıyorum. Hem de amerika’dan geliyor ..Ülkemizde ünlü markaların distribütörlüğünü yapan firmalar da gerçekten uçmuş fiyatlar olarak. Ama hadi onlar yurt dışından getiriyor, gümrük parası, tarım bakanlığına ödenen fiyatlar yok vergiler yok kar vs. ürünün fiyatı alıp başını gidiyor.
    Onlara da kızmak lazım ama neyse…size diyeceğim bodybuilding.com adresinden siparişinizi verin, ve de çok ünlü bir kargo firmasıyla 1 hafta da sorunsuz kapıya teslim ediyorlar. Daha ne olsun. Ben burada bir amino aside 150 ytl verecem üstelik hangi ülkeden olduğu belli değil. Sahte mi yoksa ne ? o yüzden 150 ytl vereceğime 70 ytl veririm( kargo dahil) en baba markaların orjinal ürünlerini gerçek ülkesinden getirtirim.
    Gene bizden bir sitede weider kilo aldırıcı 380 ytl. Ama bodybuilding.com’da kargo dahil 200 ytl. Böyle fark olur mu arkadaşlar??*
    Gönül ister ki ülkemizde bu işi yapan gerçek bir firma olsun ve bizlere hizmet etsin bizim cebimizi düşünerek yapsın. Ama yok maalesef. Mantalite kısa yoldan köşe dönmek. Ama çoğu zaten batıyor en sonunda. Geçenlerde BSN markasının bir ürününü sordum adam burada bana 240 ytl dedi. Aynı ürün 100 ytl bodybuilding.com’da amerikadan. Üstelik kafanız rahat, orijinal Amerikan malı.
    Paranız çöpe gitmesin, sağlığınız yerinde kalsın, kafanız rahat olsun. Eğer bu adamlar fiyatları düşürmediği sürece buradan alışveriş yapmayın. hiçbirimiz enayi değiliz arkadaşlar, parayı da sokaktan toplamıyoruz. AKLINIZDA BULUNSUN DERİM.!!!!

2. MT

MT Üye

Beğenileri:
    1.054
    Ödül Puanları:
    0
    diez, bonatschi, aneximandros ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş