supplement dagılımı ne şekilde olmalı?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve coltgangster tarafından 26 Eylül 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. coltgangster

coltgangster Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    slmlar öncelikle,
    yaklaşık 1.5 senedır bb ile uğraşıyorum besinine dikkat eden bırısıyım ama genede kilomun 2 katı kadar protein tüketme imkanım olmuyor malesef, önümüzdeki 7 ay boyunca duzenli spor yapıp supplement kullanmayı düşünüyorum. daha öncede amino 2700 ve gainfast universal ürünlerini kullanmışdım. gainfastın yararını gordum fakat aminonun yararını goremedım acıkcası. uzun lafın kısası önümüzdeki 7 ay boyunca optimum gold protein , universal creatine ve aminoacid kullanmayı dusunuyorum fakat bunların dagılımını nasıl yapmalıyım hepsını bir anda kullanmak ıstemıyorum. amacım önce kilo almak mart ayından sonrada cardio ve diet le 3 ay içinde yağ oranını olabildiğince düşürmek. yardımcı olursanız cok sevınırım.
    tavsıye edebılcegınız baska urunler varsada iyi olur.
    kilom 70 boyum 172.

2. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli
    creatini 7 gün sabah , idmandan önce , sonra , yatmadan önce - whey i sabah , idmandan sonra - aminunun markası önemli daha doğrusu içeriği porsyon miktarı bunları ayrı zamnlarda kullanmayı kafandan çıkart hepsini 1 kullanırsan faydalı olur bunlardan korkmana gerek yok

3. coltgangster

coltgangster Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    yardımın için teşekkürler. şu creatine işini biraz daha açabilirmisin acaba 5gr dan 4 keremı [gunde 20gr] almam gerekıyo ılk 7 gün için?

4. Limon

Limon Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Zahit
    Yer:
    İstanbul
    Creatine için yükleme şart değil okuduğum kadarıyla
    her gün 5gr alsan yeterli olur bence ya da 5 antrenman öncesi 5 antrenman sonrası

5. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli
    creatin den maximum fayda sağlamak için bunu yapman gerekli

6. anıl

anıl Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    creatin konusnda karasız kaldım . genelde salonlar supplementleri şişirirler satışlar parlak olsun diye ama ben 3-4 salona ve kndi salonumda hocalarla konuştm genelde faydasını gören pek olmuyor diyorlar boşuna masrafda yapmak istemiyorm sizlerde iyi araştırn derim creatin kullanıcaksanız

7. Hamartin

Hamartin Üye

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Kayseri
    Creatinin faysasını sadece idmandan önce alırsan da görürsün. Ben öyle kullanıyorum kaldırdıgım kilolarda atış oluyor.

8. Achilles1980

Achilles1980 Üye

Beğenileri:
    730
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Zayıflatma, Yarışma diyeti, Yağ yakımı vb.
    Yer:
    İzmir
    Creatinden fayda alamayan %10 bir sporcu potansiyeli var dünyada. Bunlara non-responder deniyor. Bünyelerinde bir değişikliğe yol açmıyor creatine. Böyle olduğunuzu düşünüyorsanız aldığınız karbonhidrat miktarını arttırmayı deneyin sonra da creatine almaya devam edin.

Sayfayı Paylaş