Supplement arttırmak veya eklemek hakkında yardım

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve musicman tarafından 8 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. musicman

musicman Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kütahya
    Sevgili arkadaşlar 8 aydır body building ile meşgulüm ilk 4 ay supplementsiz çalıştıktan sonra 4ay whey protein (hardline %100 whey ve bittikten sonra Weider Power Whey) ile kreatin (Weider Maximum Krea-Genic) kullandım. Supplementlere başladıktan sonra tatmin edici derecede gelişim elde ettim ancak son bir aydır gelişimde bir durma söz konusu çözüm olarak antreman programımda değişikliğe gittim. Şimdi ise tatil için şehir değiştireceğimden önümüzdeki 1 ay boyunca halter ve dumbbell larımdan uzak kalmak durumdayım. Benimde aklımdan hazır ağırlıklarımdan uzak kalmışken tatilde ağırlıksız antremanlar ile karın bölgesi antremanlarını kombine edip kardiyoya yüklenerek yağ yakmak. Sizlere sorum yağ yakmak için carnitin kullanmaya başlarsam bunu whey ve kreatin ile nasıl kombine etmeliyim ve glutamin arginin vs. kullanmaya başlamalımıyım (8.ayda bahsettiğim durma sebebi ile) maddi imkan konusunda pek sıkıntım yok bu mevzuda çoğu şeyi göze aldım :) yardımlarınızı bekliyorum saygılar...

Boy 1.78m Kilo 85kg

2. hogan

hogan Üye

Beğenileri:
    1.244
    Ödül Puanları:
    103
    8 ayda platoya takılman imkansız.
    idman sistemini değiştir.
    İstersen dediğin glutamin arganine gibi ekstradan ürünler alabilirsin

3. brhmcr

brhmcr Guest

Beslenmen ne durumda acaba? Platodadan kastin ne hacim yaparken duraklamami mi soz konusu?

4. musicman

musicman Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kütahya
    Yorumunuz için teşekkürler ancak zaten hacimde duraklamaya karşı antremanlarımda değişikliğe gittiğimi belirtmiştim benim asıl yardım almak istediğim kısım şuydu

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 12:26 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 12:23 ----------

ayrıca bu ekliyeceğim supplementlerin yaşadığım duraklama sıkıntısına yardımı olur mu yoksa 8 ay sonrasında her türlü zaten eklemem gerekirmi

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 12:28 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 12:26 ----------

Bekar hayatında nekadar verimli beslenilebilirse okadar :) ve evet kastettiğim aynen buydu.

5. brhmcr

brhmcr Guest

Bekar hayati ne yazik ki beslenme noktasinda bahane olamiyor.Ayni dert basimda ancak var gucumle en iyisini yapiyorum.Beslenme dogru olmadan supplement kullanimini dogru buluyorum.Sonucta bunlar ek besin yani ana bir sema olmali ki eki olabilsin. Umarim tadinizi kacirmamisimdir.

6. musicman

musicman Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kütahya
    estafrullah söylediğinizde haklısınız öğünler verimsiz olduktan sonra supplementlerin de etkisi bir yere kadar oluyor.

Sayfayı Paylaş