Supplement a verdiğim parayla -->

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve TurTaa tarafından 17 Ocak 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. TurTaa

TurTaa Yeni Üye

Beğenileri:
    121
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar,
    Ben protein tozu+amino asit+creatin kullanıyorum.
    İyi bir şekilde de besleniyorum ancak,kırmızı eti yeterince alamıyorum,çok az alabiliyorum,onun yerine tavuk göğsüne param yetiyor.
    Creatin de bu aldığım ilk kutu ve sonu geldi,onu bir daha almayacağım
    Diyorum ki,amino asit e verdiğim parayı kırmızı et e mi yatırsam ? Yoksa gene aynı devam edip,kırmızı eti az mı yesem ?

Protein tozunu gene alacağım.Ama bu karar nasıl sizce ? İllaki gereklidir amino asit,ama diğer seçenek daha mı yararıma olur ?

2. FameStyLe

FameStyLe Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Amino asitler, proteinlerin yapıtaşlarıdır.
    Genel olarak 20 aminoasit vardır. Bunlardan en az 18'i almış olduğun protein tozunun kutusu üzerinde yazar..
    Glutamine gibi aminoasitleri dışardan takviye olarak alabilirsin..
    Ben Protein Tozu ile birlikte amino asit haplarının kullanılmasına pek anlam veremiyorum..
    Ancak hocalarımız sana daha açıklayıcı bir yorum yazarlar..

3. zhu.zhq

zhu.zhq Üye

Beğenileri:
    340
    Ödül Puanları:
    73
    hem protein hem amino kullanmanin bence tek bir mantikli aciklamasi var amino cok daha hizli emiliyor. bende ne zamandir kirmizi et yemiyorum tavuk ve ton baligi gidiyoz bakalim :)

4. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli
    sana şöyle söyliyim 1 ölçek kreatin için 1 kilo et yemen lazım :) ama şöyle yapabiklirsin proteinini doğal yoldan al et tavuk lor vs... kreatin glutamine no gibi takviyelerini supplementlerden al ayrıca kırmızı et yemen tavuk yemenden daha çok ve daha kaliteli protein alıcağın anlamına gelmez

5. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
    supplement kullanımını zaten direk es geçiyorum. Burda bir hata başta yapılmış beslenmen tam değil pazarsızlık yüzünden ve sen supplementlere bütçe ayırıyorsun hatayı başta yapmışsın. Supplement parasıyla eve et, yumurta, makarna, pirinç stoğu yapsan çok daha iyi sonuç alırsın.

Sayfayı Paylaş