Supplement önerisi

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Vlad35 tarafından 14 Mart 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Vlad35

Vlad35 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Şuan kullandığım supplementlar: Optimum Whey protein, Xtend, bsn Cellmass ve Casein protein.Bunların yanında fish oil ve multivitamin desteği alıyorum.Diyetim gayet sağlam.Neredeyse full protein ağırlıklı ve şuanki gelişimden memnunum.Şimdi mart ayı geldiğinden, 2 hafta içinde yada en geç nisan başı gibi definasyon yapmayı düşünüyorum.Yağ oranım oldukça az, bu yüzden hedefim 8pac (tabi bunun ne kadar zor olduğunu biliyorum, özellikle alt karındaki paclerin çıkması için süper bir diyet yapmak gerekiyor).Ancak yağ oranımın az olması ve her hafta futbol ,tenis oynuyor olmam ve haftanın 6 günü salonda bulunmam bu işi kolaylaştırır diye düşünüyorum.
    Bu supplementlar ay sonunda biticek.Bunlardan herhangi birini değiştirmem gerekir mi? Mesela cellmass içinde kreatin, glutamine ve amino var.Bunu bırakıp daha bir yağ yakmaya yönelik yada devreye kardiyolar girceği için performans arttırıcı birşeyle değiştirmem gerekir mi? yoksa bu supplementlarla devam etmeli miyim?

Sayfayı Paylaş