Supplement önerisi

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve owned tarafından 11 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. owned

owned Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Bu mesaj; foruma ilk mesajım öncelikle herkese merhaba..

6 yaşımdan beri sporla uğraşıyorum.Fiziğimin ve genlerimin spora son derece yatkın olduğunu düşünüyorum.3 yıldır vucut geliştirmeyle uğraşıyorum.1,81 boya sahibim, 65 kg olarak başladım şu an 82 kiloyum.. Naturel olarak besleniyorum hiç bir takviye almadan ve uykuma dikkat ederek sporumu devam ettiriyordum..

Fakat işe girmem dolayısıyla artık eskisi gibi sert idmanlar ve düzenli uyku ve beslenmelere sahip değilim.Bu açığımı kapatmak için önerilerinize ihtiyacım var.Aşırı bir büyümede gözüm yok.Sadece olanı koruma ve biraz daha saf kas kütlesi kazanmak istiyorum.Define bir vücuda sahip olduğum için yağlanmak istemiyorum.Bu yüzden gainer tarzı ürün kullanmak istemiyorum.

Glikoz ve yağ içermeyen protein tozlarıyla temel beslenme mi yapmalıyım? Yoksa kaliteli bir amino asit alarak mı yola devam etmeliyim? Kreatin ve glutamine gerek var mı? Ve önerebilceğiniz kombinasyonları bekliyorum...

Boy : 1,81
    Kilo : 82
    Yağ oranı : % 11

Şimdiden teşekkürler

2. loveofbody

loveofbody Yeni Üye

Beğenileri:
    146
    Ödül Puanları:
    0
    fotoğraf ekleyebilirsen daha sağlıklı yorumlar yapılabilir....vücudunun durumuna göre ant programı verecek arkadaşlar olur....yağ,bel çevren,vücut tipin mevcut halinin özeti olur....seçim senin illahi koyman gerekli demiyorum kolay gelsin

3. owned

owned Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Şu an şehir dışında olduğum için fotolarımı ekleyemiyorum. Ama ölçülerimi en kısa sürede iletirim.. Yine de önerilerinizi bekliyorum. Diğer bir taraftan ürünleri inceliyorum ama siz yine bir kaç ürün öne sürerseniz onların kıyaslamasını kafamda yapar ve birini seçerim..

4. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    ölçülerimiz hemen hemen aynı ve hedeflerimizde aynı ,ben artık var olan kilomu az bişeyde olsa kas olarak hacimlenmesini istiyorum..ve burdaki deneyimli kişilerdende almam gerkeen protein tozu önerisi olarak iso93 'ü önerdiler..kısmet olursa ramazan çıkar çıkmaz kullanmaya başlicam...

sanada tavsiyem ,hedeflerin doğrulştusunda bu sana iyi gelecektir..eğer illaki protein tozu kullanmaktan yana hemfikir isen iso 93 proteşn tozu öneriyorum...karbo ve yağ oranı çok düşük...tam bizim istediğimiz tarzda bir ürün...

saygılar...

AngryHun bunu beğendi.
  5. Yusuf~~

Yusuf~~ Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    scitec nutrition isobest öneririm. Sıfır yağ sıfır karbonhidrat. Tam size göre.

6. owned

owned Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Hem fikir protein tozu kullanmam yönünde midir? Bipro, iso 93,universal şimdilik incelediğim tozlardan bazıları.. Univarsal bunların arasında en olumsuz olanı tarafımdan..

Sayfayı Paylaş