supplement önerin

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve marthel tarafından 25 Şubat 2007 başlatılmıştır.

1. marthel

marthel Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    bn weider mega mass 4000 kullandm fakat bna dokundu (ayıptır söylemesi çok kötü cırcır oldm :D ) zaten fiyatıda uçuk bir seviyedeydi bnde braktm.şimdi bana supplement önermenizi istiorm boyum 1.80 kilom 65 kilo problemim var yemek yiyemiorm bu yüzden güçlü bi supplement takviyesine ihtiyacm var hocama sordm mega mass haricinde hiçbiri sana kilo aldırmaz dedi ama mega massı kendisi satıodu belkide bu yüzden mega mass die tutturdu açıkçası güvenemedm.uzun lafın kısası supplement önerilerinizi istiorm bana kilo almamda yardım edecek fiyatıda fazla uçuk olmayan ne biliyim ayda 50 milyon civarı harcayabilirm supplement için.supplement bölümüne baktm ama cehennem gibi marka ve çeşit var hiçbişey anlamadm :shock:

2. akçakaya

akçakaya Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    mrb...

Hocan muhtemelen para için mega mass diye tutturmuştur..Ne demek sadece mega mass kg aldırır :? Ayda 50 ytl supplementlere ayırıyordun ama bu para malesef az...Sana kg aldırcak tek şey weight gainer :!: Buların çoğu hatta benim bildiğim hepsi süt ile içilir muhtemelen sende bu sbebten dolayı cırcır olmuşsundur :) ..Sana tavsiyem bundan sonra gainer ları yarım yağlı süt ile içmen olur....
    Ayda 50 ytl ye en ucuzu olan Hardline Progainer alsan bir 1 kg ile pek bir şey yapamazsın..O yüzden paranı biriktir en bir 100 ytl kadar topla Hardline 4,5 kg olanından al...Yada Universal Gain Fast al diyecem ama o da pahalı :cry: ...Malesef bu bütçeye sadece hardline alırsın.Diğer türlü weider,üniversal alırsın ama 1 kg alabilirsin ondan da pek bir şey anlamazsın...
    Ama Hardline Progainer iyidir..Bana güven..Hem kür,ilaç falan kullanmadan önce hemde kürle beraber 4.5 luk kova bitirdim.Etkisi gerçekten tatmin edici!!!! ;) ...

3. marthel

marthel Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    hmm yani gainer kullanmaktan başka çaren yok diosn.hani ne blym protein creatine fln kombinasyon yapıp kullanrsam yine kilo alablrmym die düşünmüştm??hadi 100 milyon neyse veririmde 350 milyonda koyuyo.hardline progainer kullanıcam çare yok galba yine gidicek harçlıklar...

4. ozzy

ozzy Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Akademisyen
    Yer:
    Kocaeli/İzmit
    Re: mrb...

+1
    Tanıdığım çoğu belli bir seviyeyi aşmış bodyci bunu kullanıyor.

5. akçakaya

akçakaya Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Whey protein + creatine + glutamine sana çok güzel sağlam kas verir ama senin kilon daha 65...Boyunda 1,80 !!!
    Şöyle bir 75 kg ol ondan sonra whey creatine glutamin yaparsın ;)

6. NBA

NBA Yeni Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    __ NBA ACTİONS__
    optimum %100 whey protein; içinde 5 gram protein ve 5 gr bcaa var,

hard line KGT ;içinde 5 gram keraine 5 grm glutamin ve taurin var.

bu ikisi sağlam kas kütlesi alabilirsin... :?

7. gartew

gartew Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu proteinle bu amino nasıl???

herkese kolay gelsin.

3 aylık body yapmaktayım ve artık supplement alımına başlamak istiyorum.
    bunun içinde optimum netrition whey protein tozunu sipariş vereceğim ve bunu yanındada hardlinenin AMİNO 9000 650 TABLET nide kullanmak istiyorum. yeni başladığım için sankim acelem varmış gibi Smile bi halde olduğumdan amino ile proteini birlikte kullanmak istiyorum.
    Sizce bu ikisini beraber kullanmamda sakınca varmı ve bu ikisini beraber kullanmam bana yarar sağlarmı?
    aminoyu fiyatı makül olduğu için seçtim. proteini ise en iyi protein olduğu için seçtim.
    yardım ederseni sevinirim. İyi çalışmalar.

8. B3RkOvi

B3RkOvi Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Re: bu proteinle bu amino nasıl???

Simdilik senin icin protein tozu yeterli aminoya gerek yok.

9. gartew

gartew Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ..

Teşekkürederim B3RkOvi...

Sayfayı Paylaş