Supplement Önerisi

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Xenatron tarafından 13 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Xenatron

Xenatron Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Öncelikle biraz kendimden bahsediyim boyum 1.80,80 kiloyum ve 17 yaşındayım vücudum genel olarak hafif yağlı hafif bir göbeğim var neyse arkadaşlar konuya geçiyim ben yaklaşık 2 senedir bu sporu yapıyorum ama bıraktım başladım bıraktım başladım derken düzenli olarak 4 aydır gidiyorum ve bu süreçte gainer,whey protein,kreatin gibi ürünler kullandım ama açıkcası düzenli gitmediğim için bi fayda göremedim ve evde ailemle savaş halindeyim kullanmamı istemiyorlar bi çoğunu çöpe attılar.geçen gün araştırırken tablet halinde whey protein gördüm ve bu işi tablet kullanarak yapmaya karar verdim çünkü tozu saklayamıyorum tablet ise saklaması daha kolay.amacım genel olarak hacim kazanmak şu ürünler arasında kaldım WEIDER Whey Aminos (300 tablet),gaspari amino 8000 max 350 tablet,Universal animal nitro,universal animal pump ve universal animal stak bu saydığım ürünlerden 2 tanesini alabilirim yaklaşık 200 lira civarı bir bütcem var sizce hangilerini almalıyım amacım doğrultusunda? ve eğer benim amacım için tablet halinde daha iyi ürünler varsa söylerseniz sevinirim.şimdiden teşekkür ediyorum

2. Xenatron

Xenatron Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar bugün gaspari amino 8000 max adlı ürünü aldım yanında kombine edebilmem için tablet şeklinde başka bir supplement önerir misiniz?

Sayfayı Paylaş