Supplement Önerisi

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve emre741 tarafından 14 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. emre741

emre741 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Müşteri Temsilcisi
    Yer:
    İstanbul / Beyoğlu
    Yaklaşık 8 aydır spora gidiyorum artık bir 3lü kombinasyon yapmanın zamanı geldiğini düşünüyorum :) Protein tozu- amino ve creatin olarak. Daha detaylı içerikleri çok fazla bilmediğimden dolayı hacim için en uygun kombinasyon nedir sizlere sormak istedim almadan önce çünkü hem paramı boşa harcamak istemiyrum hemde iyi bir beslenme sonrasında güzel bir hacim kazanmam lazım. Tavsiyeleriniz nelerdir ? Boy: 1,90 Kilo: 80

2. PeNa

PeNa Üye

Beğenileri:
    667
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Elektronik
    Yer:
    İstanbul
    Amino asit seviyesi yüksek bir protein tozu =Ultimate Prostar +Muscletech Celltech (Bunu kullanırken creatine gerek yok) İdeal kombinasyon.

1.Alternatif ,Musclepharm Combat ,Twinlab Whey, Eas whey ,(Bu ürünlerde B.a.y.v.i.t.a.m.i.n sitesinde kampanya var fiyatlar çok cazip) Tavsiyem Musclepharm Combat Powder
    +Musclepharm creatine+Gaspari Aminomax8000

2.Alternatif Muscletech Nitrotech Performance Series (İçinde creatine mevcut)+Universal amino 2700

Yukarıdakilerden birini tercih edebilirsin karar senin fiyat performance olarak ideal ürünleri önerdim.

3. emre741

emre741 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Müşteri Temsilcisi
    Yer:
    İstanbul / Beyoğlu
    Hocam siz bunlardan kullandınız mı peki ? tavsiyeniz içeriğiklerine göremi oldu yoksa tecrübeye göremi

4. PeNa

PeNa Üye

Beğenileri:
    667
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Elektronik
    Yer:
    İstanbul
    Hoca değilim ,tecrübelerimi paylaşıyorum ,yazdığım ürünler arasında celltech hariç hepsini kullandım ,

5. yaibo

yaibo Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    Ben de oneride blnmak isterim dikkate alrsanz. Optimum Whey gold p. Tozu olarak. Aminomax 8000 gaspari . Geçen sordum gasparinin kreatini hem fiyat olarak hemde performans olarak etkili dediler. Kendimde almayi dusunuyorum. Tabi daha iyi bilenler her zaman olur. Opt. Whey daha ekonomik bana göre 74 ölçek 155 tlye aldm. Ayni sekilde combat kullandm 135tl 54 olcek. Ama kombotda iyi hakkini yememek lazim.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

6. emre741

emre741 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Müşteri Temsilcisi
    Yer:
    İstanbul / Beyoğlu
    Optimum Gold Whey - universal amino 3001 ve musclepharm creatin veya universal creatine powder bu nasıl sizce ? Kullandığınız ürünlerin içeriklerine göre değerlendirme yapabilirmisiniz?

7. yaibo

yaibo Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    Optimum içindeki bca ve glutaminle gayet iyi ve bana göre fiyat/performans olarak en iyilernden. Universal gaspariye gore daha pahali kaçıyor tam olarak blmesemde. Mp creatin icin gayet iyi diyorlar. Oneririm cevremde kullanlar da var.

8. emre741

emre741 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Müşteri Temsilcisi
    Yer:
    İstanbul / Beyoğlu
    mp creatin kompleks bi ürünü diğer mono olduğu için arasında kararsız kaldım

9. yaibo

yaibo Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    Mono daha cabuk kana karisir diye biliyorum. Yani daha ince daha etkili diye ama mpnin avantajı veya dezavantaji hakkinda bişey diyemycm

10. emre741

emre741 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Müşteri Temsilcisi
    Yer:
    İstanbul / Beyoğlu
    Tamam sağolasın

11. HasanB

HasanB Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    verdiğin bilgiler için teşekkür ederim bende pena. bir sorum olacaktı spora başlayalı 5-6 ay oldu benimde. vücudu az bişey daha şişirmek için ne yapmamı önerirsin? şu an sadece protein tozu kullanıyorum.

Sayfayı Paylaş