Supplement Öneri !

Konusu 'Diğerleri' forumundadır ve Bessup tarafından 1 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Bessup

Bessup Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Sağlıklı günler arkadaşlar forumda yeniyim konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum ama bilginize ihtiyacım var,
    her kafadan farklı bir ses çıkıyor, bu sebeple ne kadar fazla kişinin düşüncesini alırsam o kadar iyi.

Yaklaşık 2 yıldır bb ile uğraşıyorum bir ara okul nedeniyle ara vermek zorunda kalmıştım.Demek istediğim güzel bir spor geçmişim var.Tekrardan başladım yaklaşık 4 aydır devam ediyorum ilk ay hamlığımı ve fazla yağlarımı atmak için cardio ağırlıklı çalıştım ve güzel bir diyet yaptım.Güzel sonuç aldım 10 kilo verdim ve sadece yağ kaybı olarak. Supplement için güzel bir bütçe ayırdım.Şu zamanlar iklimi de değerlendirerek güzel hacim almak istiyorum fakat bulk modunda değil(yağlı bir vücutla değil).Mayıs gibi de cardio ağırlıklı girip iyice define olmak istiyorum.Kafamdaki program bu.
    Daha iyi supplement yorumu ve önerisi yapabilmeniz için fotoğrafımı attım.Bel çevremde hala genetik bir yağlanma var ona ve karına dediğim gibi mayıs gibi odaklanıcam.
    Yorumlarınızı bekliyorum.

2. mushab

mushab Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba arkadas hacim icin en iyisi optimum gold whey 24 gr protein var 1 porsiyonda l-carnitinede kullana bilirsin yag yakmak icin

Sayfayı Paylaş