suplementlerle ne kadar hacim kazanırız

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve araphakan tarafından 24 Şubat 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. araphakan

araphakan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Selam arkadaşlar:

10 aydır bende vg yapıyorum ve whey protein değeri yüksek aminoasit. creatin ve glutamin kullanıyorum. bu besin desteğyle çok geşilen ve iyi hacim yapan arkaşlar varmı. yada hacim yapmak için hangi suplementleri kullanmalıyım. yaş 28 boy 180 kılo 78 teşekürlerbench_O

2. demir00

demir00 Özel Üye

Beğenileri:
    1.316
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    Istanbul
    Peki ya beslenmen nasıl? Sonucta supplamentler iyi bir beslenme ile en iyi etkilerini gosteriyor. Kotu besleniyor isen, hacim yapman zor olur. O nedenle gunluk beslenmeni de yazarsan sana daha yardımcı olunur...

3. zhu.zhq

zhu.zhq Üye

Beğenileri:
    340
    Ödül Puanları:
    73
    supplementlerden cok bir etki beklemeyin bunlar adi ustunde supplement. once dogal yollarla beslenmenin sinirlarini zorlarsin ondan sonra supplementlerden yardim alirsin bu sekilde gelisirsin. tek basina supplementler nafile

4. araphakan

araphakan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    her sabah olduğunca 4 adet yumurta beyazı ve 1 adet tam yumurta yiyiyorum yanında peynır zeytın sağlam bir kahvaltı. öğlen şirkette olduğum için ne varsa onu yıyorum. akşam yemeği arası bir protein içiyorum. akşam yemeği genellikle et ağılıklı yiyorum. daha sonra 1,5 saat spor dan sonra bir protein ve amino içiyorum

Sayfayı Paylaş