Suplementler hakkında ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve hakan426 tarafından 27 Haziran 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. hakan426

hakan426 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Selam herkese .
    sorumun cevabını forumda aradım fakat yanıtını bulduysam da anlamadım. Eğer açık bir yerde varsa link de verebilirsiniz. sorum ise ben 17 yaşındayım 5-6 aydır yapıyorum bu sporu. beslenmem düzensiz günlük ihtiyacım olan proteini besinlerden alamıyorum. Bu yüzden de gelişim yavaş.ve suplement kullanmak istiyorum. bu suplement denilen ek besinler nasıl kullanılır nerden alınır kullanmaya gerek varmıdır? Ve hangisini almalıyım. Sorularım bu kadar =)

Kilo : 75
    Boy : 180 cm

2. doqukaaN

doqukaaN Üye

Beğenileri:
    101
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Istanbul
    Kasları büyütmek için protein tozu, enerji sağlamak için karbonhidrat, yenilemek ve korumak için Amino asit ve Glutamine, Damarları genişletmek için NO, kilo almak için gainer, performansı ve kas kütlesini artırmak için Creatine vs vs..

Supplement konusunu araştır biraz daha forumdan.

3. skull

skull Üye

Beğenileri:
    73
    Ödül Puanları:
    38
    Araştırdım ama bulamadım ondan soruyorum konularını kaldırmak lazım.Kabak tadı verdi.Her gün yazı yazılan konuları araştırmayan beyler,paşalar onlarca kiloların altına girme zahmetine nasıl katlanacak merak ediyorum.

Sayfayı Paylaş