Suplement Tavsiyesi

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve IICiMaEzZzII tarafından 27 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. IICiMaEzZzII

IICiMaEzZzII Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba BF Ailesi.

Suan Elimde Olan Supplementler:

Muscletech NitroTech Protein
    Weider L-Carnitine 1000

Almayı Düşündüğüm Supplementler:

Scivation Xtend 375 Gr BCAA
    Universal 300gr Glutamine
    Universal 300gr Creatine

Kendimden Bahsedicek Olursam
    Boy:1.85
    Kilo:86
    3 Aydır spor yapmaktayım 1.5 aydır protein kullanmaktayım. Öncesinde fazla geçmişim yok
    6 kilo fazlam var. 1 Ay gibi bir sürede kilo sıkıntımı halledebileceğime inanıyorum.
    Sizden ricam başka supplement takviyesine gerek var mı veya aralarında fazla gereksiz olan var mı.

2. wrath06

wrath06 Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    53
    Creatine olarak üniversal çok saf değil eskidiğini düşünüyorum onun yerine aynı fiyatta ultimate ve 4D iyi olur, alabiliyorsan weider tavsiye ederim glutamine olarak bcaa nın içinde yeterince olduğunu düşünüyorum gereksiz bence l-carnitine kullanacaksan yağ yakımı önemli demek senin için zaten fazla kilon olduğunu söylüyorsun creatine su tutacağından önermem Ama gerçekten etkisini görebileceğin sıkılaşmana yardımcı olacak bir ürün söyleyim üniversal 3001 sadece bu ürünle saydığın 3 üründen daha iyi etki alabilirsin zaten diyet dönemlerinin vazgeçilmezidir amino asitler piyasada daha iyisi olduğunuda düşünmüyorum.

3. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.

Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-26)

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş