suplement takviyesi

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve free22 tarafından 17 Ocak 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. free22

free22 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    bench_Oarkadaşlar 1,71 boy 70 kilodayım ve aralıklı olarak bir senedir body building yapıyorum.şu anda bulk dönemindeyim ve yeteri kadar hacim yapamadığımı düşünüyorum.bunun için hedefim 80 kiloya yaklaşıp daha sonra diyetle beraber yağ yakımı..
    *hardline nutrition gainer
    *ultimate nutrition kreatin
    *hardline nutrition l glutamine
    kombinesi yapmayı düşünüyorum.sizce bu kombine işe yarar mı??

2. cusco*

cusco* Üye

Beğenileri:
    282
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Bir sene yapan birisi için bulk ve definasyon dönemi diye bir dönem olmamalı amaç sadece hacim kazanmak güzel beslenmek olmalı...whey protein+bcaa yeterli gibi şuanlık..ayrıca aralıklı değilde olabildiğince düzenli programlı yaparsanız hacim almanız o kadar kolaylaşır..

Morphling bunu beğendi.
  3. free22

free22 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    ama bu kilomda yaptığım hacimden pek memnun olmadığım için böyle bi kombine düşünüyorum.işe yaramaz mı yani?

4. cusco*

cusco* Üye

Beğenileri:
    282
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Beslenmen nasil ? Ne kadar protein alıyorsun günde ? herşey supplement değildir..Onları alınca süper hacim almayacaksın doğru beslenme ve düzenli ayrıca iyi antremanların üstüne onları alırsan hacim almanda katkı payı olur o kadar..

5. free22

free22 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    beslenmem iyi sayılır aynı zamanda optimum nutrition whey protein kullanıyorum günde toplam 150 gr. protein alıyorum .kilo alarak biraz daha büyümek istiyorum bunun için bi kombinasyon yapmayı planlıyorum

6. free22

free22 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    başka fikri olan arkadaş yok mu??????

7. makineci

makineci Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    başlık olmamış yalnız, anlam bozukluğu var:D

8. free22

free22 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    başlık neden olmamış ingilizcen çok mu iyi yoksa.supplement ingilizce ek, ilave anlamında türkçe karşılığıda tam olarak verilemiyor bu yüzden ben bi anlam bozukluğu göremedim.ufak tefek şeylere takılıp kalmana gerek yok konu hakkında bilgin varsa yazarsın yoksa susarsın.
    i dont wanna talk to someone who is dimwitted like you i think u gotta grow up just a little bit.yeah ur problem is just this.

9. jarhead

jarhead Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    vücut senin vücudun tabiiki fakat bence bu yazı da hacimli tamamlamaya bak, yağsız kütle yapman hedef olsun bu sene, seneye kadar kütleyi oturtup parçalanmaya bakarsın.şu an 80 kg ye gelip diyete girmen fazla birşey değiştirmeyecek emin ol. senin alacağın 10 kilonun zaten çoğu geldiği gibi gidecek.1 senede ne kazandın bunu vücudu görmeden anlayamayız.görsek bile altta ne var parçalanınca sana ne kalır bunu kesdirmek zor. yine senin kanaatin, ama bu yazı ben olsam hacimden kaybetmemeye geçirirdim.kolay gelsin.

free22 bunu beğendi.
  10. makineci

makineci Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    kaç yaşındasın bilmiyorum fakat komik olduğun kesin. ingilizce seviyemi çok merak ediyorsan ingilizce makine mühendisliği okuyorum. kendinle ilgili bazı problemlerin var sanırım: kompleks gibi mesela, ya da daha olgunlaşmamışsın;) sen o zaman heralde supplement besin takviyesi falan diye kullanıyorsun bu sözcüğü, ne de olsa supplenemt'ın tam karşılığı yokmuş, "ek" anlamına görüyormuş. bi ara konu dışına falan konu aç da bizlere ingilizce konusunda ders ver bari, en azından faydan dokunur.thums:

ha bu arada ingilizcenin süperliği daha başlıkta girmeden bizleri etkiliyor: "suplement"

Son düzenleme: 20 Ocak 2009
  11. free22

free22 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşım bak başlığa takılan sensin kimin kompleksli olduğu sanırım açık olarak ortada :))) ingilizce makine mühendisliği diyorsun ama aslında makine diil makina yazman gerekiyor.daha türkçeyi öğrenememişsin ingilizce senin neyine unutmadan söyliyim ben 2 senemi amerikada geçirmiş bir uluslararası ilişkiler mezunuyum yaşımda 23.senin tv'de izlediklerini ben bizzat uyguluyorum :))) neyse polemiğe girmeye gerek yok yaşınla ilgili bi sorum olmıycak sana biraz beynini geliştirsen yeterli olur :D:D senin inadına bundan sonra supplement kelimesini heryerde tek 'p' ile yazıcam bilgin olsun arkadaşım :D hadi vücudunu geliştir ama beyni geliştirmeyi sakın ihmal etme ;)

12. free22

free22 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    yorumun için çok teşekkür ederim çok mantıklı düşünmüşsün bu dediklerini dikkate alarak devam edicem uyguladığım diyete çok saol

13. makineci

makineci Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    lise ve üniversiteyi boş boş okuduğun belli. makine'nin doğruluğunu sana burda ben öğretecek değilim. bana burda ukalaca cevap yetiştireceğine eline bir sözlük alıp doğrularını öğrensen daha makbule geçerdi. en basitinden hiç televizyon falan da izlemiyorsun heralde: daha geçen gün kadın bas bas bağırdı trt'de "makina" diye bilinse de doğrusu "makine" dir diye. neyse sen nasıl biliyorsan öyle yap, uluslararası ilişkilerinde de "suplement strengthening" mi dersin elin ingilizine amerikalasına ne dersin bilemem artık, sen daha iyi biliyon ya ne de olsa. sana ilişkilerinde başarılar.

ayrıca seviyeyi daha fazla düşürüp sınırları zorlamazsan sevinirim, karşında ilkokula giden küçük kardeşin yok. 23 yaşındayım yazmayla olmuyor bu işler, biraz yaşının ve karşındakinin yaşının gerektirdiği üslupla yaz. aksi halde ikimizin de forumda devamlılığı mechul bir hal alacak.

Wolf_Kanuni bunu beğendi.
  14. free22

free22 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    anlatamadım sana heralde ben buraya birileriyle tartışmak için girmiyorum.ben sadece kombine edeceğim ürünlerin ne derecede etkili olabileceğini araştırmak bilmediklerimi öğrenmek için başlık açtım.bu konuyu 'başlık olmamış' diyerek boş muhabbete çevirdiğin için sana teşekkür mü etmeliydim?evet başlık olmamış olabilir ama buradaki herkesin ne demek istediğimi anlayabilecek kadar zeki olduğunu biliyorum sende dahil.keşke boş konuşmayıp görüşünü bildirseydin veya bildirmeseydin benim için daha iyi olurdu.herneyse insanların kalbini kırmak istemem kalbini kırdıysam özür dilerim.ama konu dışına sen çıktın unutma bunu

15. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Londra
    Konu özürle tatlıya bağlanarak kapandığına göre bundan sonra konu dışı atılacak her mesajı sileceğim.
    Lütfen siz de diğer üyeleri de düşünerek kişisel sohbetlerinizi özelden sürdürünüz ve hassas olunuz.
    Teşekkürler.

saydam bunu beğendi.
  16. kara maca

kara maca Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    0
    bence kombinen gayet yeterli, gozukuyor. istersen bunu biraz degistirebilirsinwhey protein ve casein protein diye ikiye ayırabilirsin protein destegini, ve vitamin, omega yagı ekleyebilirsin.
    sana yadımcı olabilecegini dusundugum nokta ise beslenmeyle ilgili o da aldıgın protein miktarı yeterli ancak yaptıgımız hesapların her zaman dogru cıkmıyor o yuzden belli bir hata payını dusunurek protein miktarını artırırsan gelisimine daha fazla bir katkı saglar. beslenmenin suplement destegi kadar etkili oldugu su goturmez bir gercek, hepsi ic ice gecmis durumda bu sporda o yuzden boyle bir tavsiye vereyim dedim; simdiden basarilar.

free22 bunu beğendi.
  17. free22

free22 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    evet haklısın bu ürünleri 2 gündür kombine ediyorum ve gece yatmadan öncede whey protein kullanıyorum etkisi şu an için çok iyi.özellikle creatine yükleme döneminde kendini iyiden iyiye hissettiriyor.tabi uykudan önce alınan glutaminde gece boyunca etki gösterirse o zaman gerçekten iyi olur.yorumlarınız için çok teşekkür ederim**

18. sleepy

sleepy Üye

Beğenileri:
    643
    Ödül Puanları:
    0
    Gece aldığın whey'in etkisinin iyi olduğunu nerden anladın?

19. free22

free22 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    wheyin etkisinden bahsetmedimki sadece yaptığım creatine glutamine gainer ve whey kombinesinden bahsettim ayrıca bir haftadır kullanıyorum bu kombineyi ve 4 kilo almakla beraber hacimde büyük bi etkisi oldu bende

20. SEZER YZL

SEZER YZL Yeni Üye

Beğenileri:
    481
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    istanbul
    bende jarhead gıbı dusunuyorum suan ıcın en akıllıcası bulk kalıp proteın ve kalıtelı karbonhıdrat oranını arttırmak seneye yaza dogru ıyı bır defınasyona gırıp aldıgın kas kutlesını ortaya cıkarırsın ama supplement olarak gaıner yerıne proteın tozunu bıraz arttırabılırsın pro tozunun yanında alblıceklerın ıse creatın ve glutamın bunlar hem bulk donemıne uygun hemde suan ıcın yeterlı kreatın olarakta sana hardlıne nın creapure urununu onerırım pıyasadakı en ıyı kreatınlerden bırı

Sayfayı Paylaş