suplement kullanımına bağlı sivilce oluşumu ve milk thistle

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve godoftheppic tarafından 30 Nisan 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. godoftheppic

godoftheppic Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Herkese selamlar . Arkadaşlar supplementler inanılmaz sivilce oluşturdu . Vucudumun iyi olması benim için suratımın iyi olmasından daha onemli su anda :D Bu nedenle takviyeleri kesmek istemiyorum ancak devedikeni kullandım ve 3-4 gün sonunda wcye gidişlerim cok arttı . Kısacası merak ettiğim bir konu olarak şunu sormak ve yorumlarınızı almak istiyorum . Kullandığım bu ürün ( devedikeni / milkthistle ) diğer supplementlerin etkilerini azaltırmı ? İdrar yoluyla dışarı atılmalarına neden olurmu ? Ve sivilcelerin önlenmesinde etkilimidir - başka çözüm yolları varmıdır?

Yanlış yerde açtıysam kusura bakmayın arkadaşlar forumda yeniyim cevaplarınız için şimdiden teşekkür ediyorum ( kuralları okudum ;) )

2. ismail217

ismail217 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    ben her protein tozounu içtiğimde 30 dk da bir küçük wc ye koşuyorum.

3. Mrozguryilmaz

Mrozguryilmaz Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    0
    milkthistle iyi bir ürün karaciğer için bende kullanıyorum supplementlerin etkisine bi zararı olduğunu hiç duymadım aksine karaciğeri temizleyip daha iyi çalıştırıyor bol su için sivilce için az su içiyorsanız oda yapar.

Sayfayı Paylaş