Suplement Kullanımı Sivilce "Kür"

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve dennyd tarafından 30 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. dennyd

dennyd Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    28
    Sanırım Benimgibi Yeni Başlayanlar için faydalı olacaktır... Her vucut çalışması her insan farkı. Herkes bişey söylüyor bu konuda... Suplement kullanımı bir uzman yardımı veya kendi vucudunuzu tanımakla olacağını sanıyorum. 2. aya girdim bu sporda ve gelişmeden gayet memnunum 67 kg dım )))) şuan 72 kg oldum. Sizler gibi internette dolaşıp bu siteleri okuyarak kendime yol çizdim.

BOY 176
    KILO 72
    YAS 36

SUPLEMENT
    ON WHEY PROTEIN = 1 ÖLÇEK ANTERAMANDAN SONRA
    ON GLUVITAMIN = 10GR ENTRAMANDAN ÖNCE VE YATMADAN ÖNCE 5GR-+5GR
    ON CREATIN (ilk hafta inanılmaz baş ağrısı yaptı.) 5 gr anteramdan önce
    OPTIMEN MULTIVITAMIN sabah akşam
    BENEXOL akşam uyku yapıyor gece alınmasında fayda var
    BALIK YAĞI omega 3-6-9 sabah akşam
    l-carnitin antremandan önce 2 tablet 1000 mg

sıcaktan kahvaltı yapamıyorum boş geçirmemek için bol tahıllı ekmek ve lorpeynir ve domates ile sandwich yapıyorum. yulaf yemem gerekiyor ama iğrenç tadı ne yaptıysam yiyemedim )))

öğlen ton balığı ve bezelye veya brokoli büyük kutu şeklinde alırsanız ucuz oluyor

öğle akşam arası salata

akşam tavuk göğüsü tos makinasında, esmer prinç yağsız tuzsuz )))) salata veya yoğurt

biraz geç yatıyorum karnım kazınıyor... yumurta 6 tane harşlama ekmeksiz açlığımı gideriyor...

yatmadan önce vitamin ve gluvitamin

tek problem şuan kollar göğüs ve sırtımda sivilceler çıktı ))))))

doymak için yemeyin porsionlar halinde sık sık yemeye çalışın... şeker tuz un uzak durun ben çok zayıftım ve çok şekerli çay içerim sürekli. göbekte çıktı ))) sonradan bide yağ eriteceğiz diye uğraşmayın kesebildiğiniz kadar kesin...

gelişmeye gelince 1 ay içinde

başlangıç ölçüler
    Bel= 82
    Göbek = 82
    Pazu = 23
    Kol = 23
    Omuz= 98

1 ay sonrası
    Bel= 87
    Göbek = 87
    Pazu = 30.5
    Kol = 29
    Omuz= 119

salonun verdiği programa uymadım... ilk haftan iti baren suplement kullanımına başladım.. ki herkes kullanmayın yeniyseniz diyor. 4 set çalışıyorum ilk set hafif ağırlık. 2. ve 3 . set kaldırabileceğim max. ağırlıkla 2 seti bitiriyorum. son set ağırlığı 3/1 düşürüp 10-12 tekrar yapıyorum. kasların yandığını hissediyorum ))))) 2 dk yı geçirmiyorum didnlenme süresini 1.5-2 dk arası... max 2 bölge çalıştırıyorum. 2 gün antreman 1 gün dinlenme ve cumartesi pazar çalışmıyorum toplamda 3 gün... ağırlığı kaldırmış olmak için kaldırmayın konsantre olup settin hakkını verin. hareketi doğru pozisyonda ve doğru şekilde kaldırma çok önemli. mutlaka haftalık ölçü alın bu şekilde gelişimi görebilirsiniz... sürekli aynaya bakmaktan pek anlamıyosunuz ne olduğunu )))) gerçi çocuk reyonundan giyiniyordum ))) s beden şuan onlar olmuyor ve mutluyum )))))

Benim gibi metobolizması hızlı çalışan ve kilo problemi yaşayan kardeşlerim ve arkadaşlarıma isterlerse programı mı ve yeme düzenini detaylı şekilde paylaşa bilirim!!!

hepinize kolaygelsin...

Sayfayı Paylaş