suplement kombinasyonum

Konusu 'Supplement Günlüğü' forumundadır ve duufyduck tarafından 7 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. duufyduck

duufyduck Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    istanbul
    Merhabalar ben kombinasyonumu kendi fikirlerime arastirmalarima gore yaptim uzun bi suredirde ayni supplementleri kullaniyorum benm listeme eklemk istediginiz yada degistirmemi onericeginiz supplementler olabilicegini dusunerek konu aciyorum ve kullamma sekillerimdede bi yanlislik varsa yardimlarinizi bekliyorum tesekkurler
    Sabah kalkar kalmaz (SUT ILE) Syntrax matrix 1 olcek
    Kahvaltidan sonra animal PAK vitamin
    Yine kahvaltidan sonra thermo CLA
    Oglen yemeginden sonra ultimate nutrution tribullus
    Yine oglen yemeginden sonra 3 adet BCAA
    Spordan once vpx zero carb(Su ile)
    Spordan onde 4 adet weider ultra aa 3050
    Spordan once multipower creatine(bir tatli kasigi su ile)
    Spordan once hardline taurine
    Spordan once celluco c4 xtreme ( buna ayri bir parantez acmak istedim arkadaşım hediye olarak aldi creatin die biliyorum o yuzden 2 kere kullandim r creatinle beraber spordqn once kullanabilrmyim? )
    Spordan sonra
    Carnivorun sivi proteini ( 50 gr prtein 0 yag 0 krbn 0seker)
    Spordan sonra 4 adet weider ultra aa 3050
    Gece yatmadan
    1 olcek vpx zero carb(sut ile)
    3 adet bcaa
    Iyi niyetli Yorumlariniz icin simdiden tesekkur ederim
    --- Mesaj birleştirildi, 7 Temmuz 2014 ---
    Yazim yanlisim varsa duzeltiyim die tekrar okudum yazimi kendimeden bahsetmemisim 1.85 boy 95 kilo biraz yagliyim o yuzden icinde 0 gr yag olan urunleri seciyorum sabahlari 40-50 dakikalik cardio yapiyorum ( daha yeni basladm kosu , bisiklet) aksamlarida 5 dk isinmak icin kosu ardindan agirlik calismasi mumkun oldugunca kendimi zorluyorum eve geldigimde banyo yapicak halim kalmiyo kullandiklarimin hakkini vermeye calisiyorum.vucut yapisi olarak salonda endomorf yapiya sahip oldugumu soylediler
    Ve ek olarak glutamine ile milk thistle almayi dusunuyorum glutamine vucutta yaglanma yaparmi ?
    Okuyup yazan herkeze tesekkurler

Son düzenleme: 7 Temmuz 2014
  2. gazo0202

gazo0202 Üye

Beğenileri:
    194
    Ödül Puanları:
    53
    Artık birsey alma dur :) bu kullandıklarını azaltmaya bak çok fazla ürün kullanıyorsun hatta anladigim kadariyla yeni olmana rağmen!

LT26i cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

letsev ve Sail bunu beğendi.
  3. Sail

Sail Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    38
    Gazo'ya katılıyorum kesinlikle artık alma dur.
    spordan önce (belirli bir miktar!) bcaa ve kreatin.Spordan sonra whey...BU sadece spor yaptığın günlerde)
    Onun dışında hergün 1 adet animal pak ve amino yeterli hatta fazla
    İçorgan falan dayanmaz senin bu aldıklarına

letsev ve gazo0202 bunu beğendi.
  4. duufyduck

duufyduck Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    istanbul
    Fazla bisry yok aslinda 3 ayri protein olsugu icin oyle geldi sanirim size glutamin yaglandirma yaparmi ? Bidr weiderin sivi aa sini alicam bu kullandigimdan daha iyidir dimi
    Fazla bisry yok aslinda 3 ayri protein olsugu icin oyle geldi sanirim size glutamin yaglandirma yaparmi ? Bidr weiderin sivi aa sini alicam bu kullandigimdan daha iyidir dimi

5. cr7dossantosaveiro

cr7dossantosaveiro Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    muhasebeci
    hem parana hem iç organlarına yazık supplenmentlerden ne gibi bir beklentin var bilmiyorum ama bu kombinasyon bence çok aşırı ve fazla

omega ve multivitamin hatta glukozamini ek gıdadan saymazsak bence normal veya ağır idman yapan birisinin whey glutamine bcaa ve kreatin den başka ek gıdaya ihtiyacı olduğunu sanmıyorum

6. Sail

Sail Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    38
    Arkadaşım kullandığın porsiyonlar çok fazla

7. duufyduck

duufyduck Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    istanbul
    Iste porsiyonlari ayarlamanizi rica ettim bilginiz varsa zaten her ay kan ve idarar testi yaptirip bir dahiliyiceye gosteriyorum au anlik bi sikinti yok konuyu acarken bu tarz tepkiler alicagimi biliyodum ancak gercektn biseyler kullanip kullanip spor salonunda aylak aylak takilan birisi deilim gercektn hakkini veriyorum

8. Sail

Sail Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    38
    Tamam bilader sen bana elindeki bütün ürünleri yaz buraya

9. duufyduck

duufyduck Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    istanbul
    Syntrax matrix
    Vpx zero carb
    Carnivor (sigir proteini)
    Weider ultra amino 3050 ( weiderin luqid aa sini alicam degistiricem 2 aydir tablet kullaniyoeum )
    Cla thermo
    bca 1800mg
    Taurin 500mg
    multipower creatine ( toz mavi ktulu)
    Celluco c4 guc arttirici
    Yardimin icin teaekkurler
    Haftada 6 gun yapiyorum 3 gun yapip 1 gun off 3 gun tekrar yapiyorum
    1.bgun gogus on kol
    2.gun sirt arka kol
    3.gun bacak omuz

1 hafta boyunca her bolgeyi 2 kez calismis oluyorum

10. Sail

Sail Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    38
    Eğer almak istiyorsan ki bence gerek yok her sabah yarım ölçek matrix
    Sabah öğle akşam ana yemekten önce 1 kapsül cla
    Akşam yatmadan önce amino tableti 2 adet

Spordan önce
    30dk önce c4 ve bcaa
    Spordan sonra vpx ve 3-4gr kreatin

Sığır proteinini et yemediğin bir gün ana yemekten sonra al
    Taurine hakkında bir fikrim yok

11. timokanil

timokanil Üye

Beğenileri:
    102
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    o paranın yarısını et ve balığa vur daha karlısın inan bana

letsev bunu beğendi.
  12. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Supplementlerini yiyeceklerle destekleyebilirsin arada.

maietnigri, NowFear3, aqualinebursa ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  13. Mustimusti

Mustimusti Üye

Beğenileri:
    408
    Ödül Puanları:
    63
    Cok fazla supp. kullandigin icin urunlerin hakkini vermeye calisyrmussun.yeni basladim demissin ama masallah sabah aksam supp atyrsun.yazik o mideye

14. talatöz

talatöz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    hocam karacigerine yazık valla ben azalt derim ....

15. duufyduck

duufyduck Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    istanbul
    Yeni basladm derken 6 ayi doldurdum biraz yagli oldugumdan goruntu olarak pek muhtesem bisey yok ama yaglarimin altinda olusan kas kutleleri bile beni yeterince mutlu ediyo ben yillarca kilo aldm verdim vucuduma verebilcegim zarari fazlasiyla farkinda olmadan vermisim zaten simdi toparlanmaya calisiyorum 1 ay sonra supplementlere ara vericem guc arttirici ve creatinlere ara vericem 1 ay kdr sirf bcaa ve aa kullanicam ben hazir bu kdr gaza gelmisken plesebo etkisiydi sanirim ondan fazlasyla yararlanmak istiyorum kullanma zarar verirsin yorumlariniz yerne biraz daha sole kullansan daha yararli olur seklinde yorumlarsaniz cok sevinirim kullanma nasihatinden ziyade sole sole kullan nasihatlerinize ihtiyacim var ve emin olun benm vucuduma sahip olsaniz sizde elinizden ne geliyosa supp antrman ne geliyosa yapmaya calisirsiniz

16. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Bu kadar supplemente para dökmüş olmanın tek bir anlamı var, ne yaptığın hakkında herhangi bir fikrin yok. Kendine yapabileceğin iyilik beslenmeyi öğrenmek olur. Senin vücuduna sahip olsaydım ne yapardım bilmiyorum ama şu adama bir bak derim: http://forum.bodybuilding.com/showthread.php?t=160565211 Şu da adamın web sitesi:Witness the Change | We All Gonna Make It
    İngilizcen varsa oku, yoksa özet geçeyim, 300 küsür kiloydu ve şu anda 1 yıl içinde 100 kilodan fazla vermiş durumda. Muhtemelen daha kötü bir vücut görmemişsindir hayatında ama şu anda ne yapıyorsa doğru yapıyor ve 1 yıl içinde 100 kg seviyesine düşecek. Supplement kullanmıyor. Nasıl yaptığını söyleyeyim, şu ana kadar yeryüzüne gelmiş geçmiş, düzgün bir fiziğe sahip ne kadar insan varsa onların yaptıklarını, yani başarılı olabilecek tek yolu deniyor, doğru besleniyor.
    Bir protein tozu yeterli, kazein, whey farketmez. Kalanı çöpe atabilirsin. Kalori takibi yapmanı öneririm. Daha ne söyleyebilirim bilmiyorum, kolay gelsin.

Eresbos ve letsev bunu beğendi.
  17. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Bu kadar supplemente para dökmüş olmanın tek bir anlamı var, ne yaptığın hakkında herhangi bir fikrin yok. Kendine yapabileceğin iyilik beslenmeyi öğrenmek olur. Senin vücuduna sahip olsaydım ne yapardım bilmiyorum ama şu adama bir bak derim: http://forum.bodybuilding.com/showthread.php?t=160565211 Şu da adamın web sitesi:http://www.witnessthechange.com/
    İngilizcen varsa oku, yoksa özet geçeyim, 300 küsür kiloydu ve şu anda 1 yıl içinde 100 kilodan fazla vermiş durumda. Muhtemelen daha kötü bir vücut görmemişsindir hayatında ama şu anda ne yapıyorsa doğru yapıyor ve 1 yıl içinde 100 kg seviyesine düşecek. Supplement kullanmıyor. Nasıl yaptığını söyleyeyim, şu ana kadar yeryüzüne gelmiş geçmiş, düzgün bir fiziğe sahip ne kadar insan varsa onların yaptıklarını, yani başarılı olabilecek tek yolu deniyor, doğru besleniyor.
    Bir protein tozu yeterli, kazein, whey farketmez. Kalanı çöpe atabilirsin. Kalori takibi yapmanı öneririm. Daha ne söyleyebilirim bilmiyorum, kolay gelsin.

18. duufyduck

duufyduck Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    istanbul
    Yapilan ornekleri uygulamanin neresi yanlis ben 300 kilo deilim kilo vermek gibi bi cabam yok derimde asiri deforme var 6 yada 7 tane plastik cerrhina gosterdm hepsi ameliyat dedi simdi sonmus bi balonu dusun icini ya havayla doldurup sisiriceksin yada balonu oyle kullanicqksin ben sarkik kollarimdan goguslerimden rahatsiz oldugum icin gerdirme ameliyati yaptiramadigim icin ailem izi vermiyo ya bu kilolari geri alicam yaglandiricam sonmus derimin icini doldurucam yada kas yaparak doldurucam insallah derdimi anlatabilmisimdir bu mesajima karsilikta bu kdr supplement kullanilmaz yazmak istiyen varsa hic zahmet etmesin beslenme konusuna gelince 145 kilo idim 2 seneye yakin bi surede 90 kiloya indim daha fazla zayiflama gibi bi derdim yok beslenme konusunda bir tavsiye istemedm sadece supp. Kombinasyonuma guzel bi sekil verebilirmiainiz die buraya konu actim ancak kendimi biseyler anlatmaya calisirken buluyorum her mesajda
    --- Mesaj birleştirildi, 9 Temmuz 2014 ---
    Gunluk aldigim kalori supp.+ yemek maximum 2100e cikiyo
    Gunluk supplementler den aldigim kalori 500kalori

19. ataletsiz

ataletsiz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    merhabalar . 3 ay fitness yaptım(çok düzenli olmasa da) . şimdi suplemente başlamak istiyorum. yaş 19 , boy 180 cm, kilo 68 hedef 73-75 kg olmak (yağlanmadan tabi) suplementlerimi yazsam yorumlar mısınız acaba?? lütfen::
    bsn true mass
    hardline 3 matrix protein tozu
    hardline amino ve hardline creatine (creapure)
    eksik yanlış veya öneriniz varsa yazarsanız sevinirim.
    bi sorum daha olacak bn antremanlarda çok çabuk yoruluyom ve bu yüzden ağır çalışamıyorum kasları tam yırtamıyorum . creatini sırf daha uzun süreli çalışmak ve daha ağır çLIŞMAK İÇİN ALIYORUM. acaba doğru düşünmüşmüyüm??

20. duufyduck

duufyduck Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    istanbul

Toz BCAA ve toz c4 cellucor u antreman esnasinda alirsan fayda gorebilirsin ben oyle yapiyorum. (Tabiki benddn daha deneyimli arkadaslar var forumda onlardanda gelicek cevaplari bekle derim) herkeze bol kazancli sporlar

Sayfayı Paylaş