Suplement kombinasyonu.

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve b4.bilon tarafından 20 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. b4.bilon

b4.bilon Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Garson
    Yer:
    İstanbul
    Herkeze iyi akşamlar.
    Şuanda elimde 30 Adet gaspari bcaa 6000 ve yarım kutu scitec glutamin var.
    Kutuları açılmamış Scitec tmax 908gr kreatin, Hard line 3 matrix whey ve Gasparı Amino max 8000 yeni aldım. En iyi kombinasyonu arıyorum.
    Kafamdaki kombinasyon;
    Uyandığım gibi=1 ölçek protein
    Spordan önce=Kreatein, 3 Adet amino 1 adet bcaa
    Spordan sonra= 2 ölçek protein, Glutamin, 3 adet amino 1 adet bcaa
    Yatmadan önce=1 ölçek protein, glutamin

2. martinez35

martinez35 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    spordan sonra 1 ölçek yeterli.gece yatmadan önce whey kullanmanın numarası nedir halen çözemedim

b4.bilon bunu beğendi.
  3. b4.bilon

b4.bilon Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Garson
    Yer:
    İstanbul

Öncelikle konuya ilgi duyup cevap yazdığın için teşekkür ederim. Şöyle duymuştum; gece uyurken vücut çalışmaya devam edermiş. Uyurken büyüme hormonu salgılanır ve kaslar büyür.Uyku süresince vücut aç kalıp proteine ihtiyaç duyacağı için yatmadan hemen önce proteinin süt (emilimi uzun sürmesi için) ile içilmesinin yararlı olacağını düşündüm. Günde 2 servis almam gerek 4 ölçek eder. Bunun 1 ölçeğini sabah kalktığımda , 2 ölçeğini spordan sonra kalan 1 ölçeğide akşama ayırmıştım. Daha yararlı olabilecek zaman varsa değiştirmek isterim.

4. martinez35

martinez35 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    rica ederim.duydukların doğru ama sütün gece yatmadan önce tüketilmesi GH salgılamasına da balta vurduğunu söylemem gerekir.ayrıca karnında acaip bi şişkinlik hissetmen lazım bu durumda.gece sağlıklı ve kesintisiz bir uyku şart elbet rahatsız ediyordur.tavsiyem casein protein alman.(ekonomi sağlamsa )

5. b4.bilon

b4.bilon Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Garson
    Yer:
    İstanbul
    Ben çoğu günler 5 6 saat uykuyla duruyorum işim gereği geç geliyorum sabahta spora gitmek için erken kalkıyorum. Uykumda hiç rahatsızlık yada şişkinlik hissetmedim. Ama GH salgılamasına etki yapıyorsa en azından süt ile içmemeliyim. Casein proteini biliyorum ama hiç kullanmadım ekonomik duruma göre belki yakın zamanda kullanabilirim.

martinez35 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş