Suplement kombinasyonu?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve asdas tarafından 1 Aralık 2007 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. asdas

asdas Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    merhabalar, daha önce 6 ay kadar bu sporu yaptım ve 6 ay kadar da ara verdim. şimdi tekrar başladım. bıraktığımda kollarım sıcakken 40cm'di ve diyetten çıkmış yaklaşık 15 kg vermiştim.

geçen sefer sadece amino asit kullanmıştım bir süre. amino asitler başlığı altında bulunan hardline amino3000 olandan. bu sefer tamamen suplementle desteklemek istiyorum çalışmamı. yine amino3000 almayı düşünüyorum, yanında da whey protein.

doğrumu düşünüyorum yanlış mı bu konudan bilenlerin yardımcı olmasını istiyorum. amino asit ve protein tozu yerine başka bir kombinasyon daha mı iyi olur...

22 yaşındayım, orta kilodayım. ne çok fazla ne de fit denebilicek durumda... bu iki ay beslenmeyi düzeltip yağdan da kurtulucam.

cevaplarınızı merakla bekliyorum. ilgilenen herkese şimdiden teşekkürler...

2. Reddie

Reddie Üye

Beğenileri:
    388
    Ödül Puanları:
    93
    yaninda multivitamin alirsan eksigin yok iyi bir protein tozuyla aminoasit de gerekmeyebilir.

3. asdas

asdas Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    eczanelerde satılan Pharmaton isimli vitamin hapları, bu dediğiniz multivitamin yerine geçiyor mu? kastınız başka birşey mi?

birde bu kombinasyon doğrumu gelişimi hızlandırmak, verimi artırmak için. çok çeşitli supplementler olduğu için sormuştum.

saygılar...

4. Reddie

Reddie Üye

Beğenileri:
    388
    Ödül Puanları:
    93
    evet olabilir ancak pharmaton tek tablet iciliyor bunun yerine gun icinde 2 ogun alinan bir vitamin daha iyi olur bence.

cok cesitli supplement oldugu dogru ama bence baslangicta kisinin dogal gelisimini gorebilmesi icin hicbir seye gerek yok , hatta protein tozuna bile

5. asdas

asdas Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    protein tozunu spor sonrası ve gün içinde beslenmeyle yeteri kadar protein alamayacağımı sandığımdan düşündüm. iki bekar kardeş ve pek iç açıcı olmayan ekonomik durumdaki açığı bir süre onunla kapatabilirim diye düşünmüştüm... bnden daha tecrübelisiniz.. o yüzden sordum ztn. teşekkür ederim yinede. bahsettiğiniz türde bir vitamin için isim verebilir misiniz peki?

bu arada alacağım ürünlerin markası hline olucak. gittiğim salon sponsoru olduğu için ve isknto yapıp piyasanın altındaki bir fiyatta temin edebileceğim için... bunu sölememin kastı "iyi bir.." ifadesini kullanmanız ilk cevabınızda... bunun içinde bilginiz varsa fikir beyan ederseniz ya da bilen birisi fikir belirtirse çok sevinirim...

6. Reddie

Reddie Üye

Beğenileri:
    388
    Ödül Puanları:
    93
    simdi normal beslenme rutinin kotuyse yaninda kullandigin supplement da yanabilir bu yuzden once sofrayi guzelce donat :)

protein tozlari hakkinda cok yorum yapan oldu onlarin tercihi senin icin de uygun olacaktir. supplement forumunu arattirirsan detaylari okuyabilirsin, vitamin icin de ayni sekilde

7. asdas

asdas Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    hmm. çok teşekkürler cannabis. zaman ayırdığın, ilgilendiğin için.

sırf spordan verim alabilmek için ek iş yapmayı düşünüyorum ya :) istek azim var, imkan zorluyor :S ama olucak... :)

saygılar...

8. pycantric

pycantric Üye

Beğenileri:
    131
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    ISTANBUL
    Bu kararlilikla mutlaka guzel seyler ortaya cikar.

9. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    forumu incelemeden başlık açmayınız.

saydam bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.