suplement kombınasyonum hakkında lütfen yardım

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve canbel tarafından 21 Haziran 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. canbel

canbel Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    mrb hocalarım elımde syntha 6 twınlap whey proteın musceltech nıtrotech pro proteın jack3d sıcıfıt kre alklyn mhp sr glutamın unıversal bcaa ve optimen var bunları nasıl kombine edeyım yardımcı olursanız cok sevınırım

2. altaylar

altaylar Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşım öncelikle elinde bukadar şeyin olması ilginç geldi
    tavsiyem:
    antrenmandan sonra 1 ölçek twinlab whey(eğer antrenmandan 30 dakika-1 saat içinde yemek yeme şansın yoksa syntha dan da 1-2 ölçek ekleyerek)
    antrenmandan 30 dakika ya da kutusunda kaç dakika önce tavsiye ediliyorsa okadar bir süre önce 1 porsiyon jack3d
    günde 1 porsiyon kre alkalin
    temel de bunlar yeterlidir
    definasyonda isen casrdiodan önce 1 porsiyon bcaa
    jacked ile beraber veya antrenmandan sonraki whey proteini ile beraber glutamini kullanabilirsin
    antrenmandan 1 saat önce 1 porsiyon whey alabilirsin
    twinlab bittiği zaman nitro-tech e geç, twinlabdan daha kaliteli olduğu için sona saklamakta fayda var
    unutmadan her gün kahvaltıyla beraber 1 porsiyon optimen(definasyonda değilsen kahvaltı da bir miktar yağ tüketki vitaminleri vücut daha iyi emsin)
    ancak eğer sporda 5 ayı geçmediysen benim yazdıklasrım israf gibi birşey olacaktır, acaba ne kadar bir süredir bu sporu yapıyorsun ve kilonla ilgili düşüncen nedir?

not: fikir edinmen açısından böyle bir kullanım yazdım, eğer bunu neden bu zamanda alıyorum, şunu da eklesem daha iyi olmazmı gibi soruların olursa sor ben sporda yeni olmadığını düşünerek bunları yazdım

3. canbel

canbel Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    abıcım 3 .5 senedır yapıyorum vg hatta suan prımo susto prıvıron kurunden cıkalı 3 hafta kutleyı kaybetmemek için ugrasıyorum bırazda yaglanmadan olsun ıstyorum 90 kıloyum 1.83 byum var

Sayfayı Paylaş