suplement günlüğü ve kullanım zamanı nasıl olmalıdır yorum ve yardımınızıbekliyorum.

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve ozcan84 tarafından 26 Ocak 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. ozcan84

ozcan84 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar, ismim özcan , yaklaşık 1 sene önce fitness salona gitmeye başladım 122 kg idim boy 1.75, sadece kardio yaparak diet de elimden geldikce tabiki 101 kg ya indim 2 ay içinde sonra 2 defa 1 er ay ara verdim ve şu anki kilom 106 ama yapılaştım, fakat halen çok göbekliyim yağ oranım yaklaşık 30% ölçtürmüştüm. Şimdi gelelim asıl soruma lütfen yardımcı olun, o hoca şunu al dedi bu hoca şunu verdi vs vs derken elimde bir sürü supplement oldu şu an temizim 1 aydır birşey kullanmadım,
    1 nci amaç yağ yakmak
    2 nci amaç kas yapmak,
    buna göre bi yardımcı olursanız sevinirim 1 çocuk babasıyım sıkıldım artık onları atıp fitnesse gidiyorum 1 sene oldu artık ciddi gelişmeler kaydetmek istiyorum. Azmim tam ama yanlış yaptığım birşeyler var.
    haftada 4 gün gym e gidip 15 dk kardio 60 dk ağırlık 20 dk kardio yapıyorum
    3 günde evde 40 dk kardio yapıyorum yürüme bandında hiç firem yok beslenmem ise 3 ana öğün 2 ara öğün dikkatlı şekilde . 1 aydır güzel kas gelişmesi oldu ama tartım halen aynı şimdi elimdeki supplementleri devreye sokacam lütfen yardımcı olun neyi nası kullanayım.

Universal Nutrition GH Max
    Universal Nutrition Glutamine Powder
    Universal Nutrition NOX 3
    MRM CLA, 1250 MG
    Optimum Nutrition BCAA 1000 mg lık kapsül
    Optimum Nutrition Opti-Men Multi-vitamin
    Optimum Nutrition Whey Protein
    Optimum Nutrition Creatine toz
    Clenbuterol
    Strombafort
    1000 mg lık çiğneme l carnitine

inşallah bu açtığım konu kapatılmayacaktır, adminden anlayış bekliyorum, tek tek supplementleri araştırdım fakat burdaki asıl sorum bunların hangisini kombine edeyim hepsini mi yada bi kısmını kullanmayımmı ve zaman + ölçek sorusu , şimdiden yorum yapanlara tşk ederim

2. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.
    Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-25)

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme açmaya özen gösteriniz ve 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş