suplement alımı konusunda

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve cerberus tarafından 2 Kasım 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. cerberus

cerberus Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    yaklasık 8 ay bb yaptım.baslarda acemice hoca olmadan.son 6 ay felan gerek araştırınca gerek profesyönel sporcularla muhabbet edince bb nin gereklerini ve inceliklerini öğrenmeye başladım.son 6 ay sistemli çalıştım sayılır.son 2 ay amino 3001 kullandım.yararını gördüm.yazın ara vermek zorunda kaldım.ancak sağlam beslendim.yaptığım işte ağır olunca (tarla, bahçe, işçilik vb işleri)sönme olmadı.tekrar bb ye başlıycam.

elimde 20 tablet 3001 var.çokta güzel bi salon buldum üsküdarda.hocada saglam.

şimdi siz hocalarımdan istediğim bana suplement konusunda yardım etmeniz.forumu baştan sona hatmettim.suplement kombinasyonları hakkında.edindiğim izlenimler sonucunda

on whey
    cretaine (marka belli deil)
    glutamine(on whey glutamine içeriyor ekstra gerek var mı ?
    animal pak
    cretaine
    belki gainer ve amino

sayın hocalarım bu kombinasyon nasıl olur?tabi vücut ölçülerimi fotolarımı koymak isterdim net kafede bu mümkün olmuyor.boy 1.80 kilo 76 belbölgesinde yag var.karında üst dörtlü belirdi hafiften.göbek deligi altındakilerin üstünde yag var.yani vücutta bi simit var hafiften.küçüklükten beri çalışıyorum.bu yüzden yüklenmeye yorulmaya alışığım.tabi salon hocasının görüşlerini alıcam ama sizinkilerin daha objektif olacağı kanısındayın.şimdiden teşekkürler:confused:

2. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    basliginiz editlendi,lutfen kurallari okuyun!

Sayfayı Paylaş