Suplamentler hakkında yardım lütfen.

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve satomi666 tarafından 18 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. satomi666

satomi666 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    iyi günler, forumda birçok bilgiye ulaştım fakat bende tam bir bilgi kirliliğine sebep oldu aradığım cevabı tam olarak bulamadım.
    6 aydır vücut geliştirme sporuyla ugraşıyorum. ilk başladığımda 102 kiloydum hocamın diyet programıyla 83 kiloya düştüm, boyum 1.80 yaşım 30 şaun 83 kiloyum hala vücudumdaki yağ miktarı minumumda sayılır.
    ek besinler kullanmak istiyorum çünkü vücutta bir gelişme gözlemleyemiyorum.
    haftada 4 gün salona gidiyorum, proteğin tozu amino bcaa creatin vs. ne önerirsiniz hangisi besinin ne amaçla oldugunu yazarsanızda çok mutlu olurum amacım orta düzeyde hacimli kas yapmak, teşekkürler.

2. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    19 kilo vermişsiniz -tebrik ederim bu arada, kolay iş değil-, kilo verirken zaten ciddi bir kas gelişmesi olmaz. Fazla kiloları attıktan sonra bulka girersiniz, bu dönemde aldığınız kalori miktarını arttırınca ciddi anlamda kas yapımı başlar. Günlük almanız gereken protein miktarı yaklaşık 160-170 civarı olacaktır, bunu beslenerek karşılayamam diyorsanız protein tozu bulundurmak yeterlidir, supplement koleksiyonu yapmaya gerek yok.

Sayfayı Paylaş