sup. kombinim ve creatin teredüttleri- bilgisizlik

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve emclord00 tarafından 20 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. emclord00

emclord00 Üye

Beğenileri:
    302
    Ödül Puanları:
    73
    arkadaşlar merhaba 5 aydır yapıyorum çok zayıf oldugum için ( boyuma oranla 28kilo eksiğim vardı dile kolay = 1.83 boy 52 kilo ) başladıgımdan beri suplement kullanıyorum. şuanki kilom 63-65 arası değişiyor ve şuana kadar sadece çeşitli markaların karbonhidratını kullandım. artık bir kombin denicem all star gain plex( karb. için) ultimate whey ve universal amino aldım. bunlara birde creaitne eklemek istiyorum ama o ürün sakat diyorlar benimde hiç bir bilgim yok ürün hakkında. 5 aydır yapıyosun kasların hep su dolar creatini bıraktınmı fıs sonersin bütün emeklerin boşa gider gibisinden konusuyorlar. ben bu kombine creatinide eklersem ne dozda ve nasıl kullanmalıyım? ve önerebilecegğiniz bir marka varmıdır? weightlifter

Son düzenleme: 20 Şubat 2012
  2. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Öncelikle o konuşanlar creatinin ne işe yaradığını biliyorlar mı ? Creatinin türleri vardır en yaygın kullanım monohydrate olanıdır. Creatine monohydrate normal beslendiğin kırmızı ette de var fakat oranı çok düşük.
    Evet kasların su toplicak ama bu kötü bir şey değil irileşeceksin. Creatini bırakınca elbet o kütleden biraz kaybın olacak ama temelde ki kas kütlene etki edecek. Creatine kullanmaktan korkma.

3. emclord00

emclord00 Üye

Beğenileri:
    302
    Ödül Puanları:
    73
    nasıl ve ne dozda kullanmamı önerirsin? yaşım 18 kullanım şekli biraz farklı oluyormuş galiba

Sayfayı Paylaş