Suolement Seçimi İle İlgili Yardım

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve zallas003 tarafından 5 Şubat 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. zallas003

zallas003 Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    28
    Merhaba Ben 17 Yaşındayım Cardio ve Ağırlık Çalışmalarına Yeni başladım. Supplementlerin Şuan gerekli Olmadğını biliyorum Ama Merak Ediyorum 6. Haftadan Sonra Başlamak İstiyorum

L- Carnitine
    Ve Creatine Kullanmak İstiyorum Ayrıca İdmanlardan 45 Dk Önce 2 Fincan Sert Kahve yada 1 Fincan Türk kahvesi içip gidiyorum.

Fakat Aklıma Takılan Bi Sorun Var Bikaç yerde Creatine nin 18 yaş altında kullanımının sakıncalı olduğunu okudum bu hakkında bilgi alabilir miyim.

Ayrıca Bende Antremandan 1 saat Sonra Bir Çökme Oluyor banyomu yapıyorm bacaklarıma 5dk Soğuk su tutuyorum kollarıma tutamıyorum Üşüyorumhyper_ Yatağa uzanıyorum yatıyorum 2 saat kalkıyorum otururken kalkarken bütün her yerim ağrıyor Otursam Kalkamıyorum Kalksam Oturamıyorum O derece Belli ki Laktik Asit Fermantasyonu Patlaması var hyper_hyper_
    Ne gibi besin takviyesi alabilirim bunun için ?

Yardımlarınız İçin şimdiden Teşekkürler

2. zallas003

zallas003 Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    28
    yardım edecek yok mu

3. zhu.zhq

zhu.zhq Üye

Beğenileri:
    340
    Ödül Puanları:
    73
    yeni baslayan biri neden kreatin ve l karnitin kullansin ki? zaten kreatin kullanimyasi 18 diye geciyor. sen simdilikguzelce diyet ve kardiyonu yap illaki bi etkisi olur yasin genc cok cabuk amacina ulasirsin.

Sayfayı Paylaş