Streteji Oyunları

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Savaşcı tarafından 24 Haziran 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Savaşcı

Savaşcı Üye

Beğenileri:
    255
    Ödül Puanları:
    0
    Sizin en sevdiğiniz önerdiğiniz streteji oyunu hangisi
    benim
    ------------------------------
    rise Of nation: eski zamandan en yenisine kadar gelebiliyorsun. . gerçekteki gibi olacak. nü magaradaki sopalardan atlardan istanbulu fet eden toplara I dünya savaşındaki aletlerden ikinci dünya savaşıkoşullarına deniz altılara suçak gemilerine helikopterlere jet uçaklara hayalet uçaklara sam hava savunma sistemlerine kleer bomba yada diğer balistik füzeleri kullana biliyorsun. onun dışında bir sürü ırk var Türk lerde var. mesela bunların bazı özellikleride var; Mesela Türkler Saldırıda daha fazla etkili iken Ruslar savunmada daha fazla etkili gibii özellikleride var

biraz daha geliştirilerse süper olur bence.istersen kendine göre blüm yaparsın. ben modern zaman savaşlarını seviyorum
    -----------------
    Lord Of Rings 2:güzel oyun gerçekten ama geliştirile bilir

Warcraft III : en çok world editorunu seviyorum kendine istediğin gibibölüm ve kahraman hazırlaya biliyorsun haritalarını başka yerden toplayada bilirsin
    ------------------
    birde Der Korsar Gold diye iki boyutlu bir deniz savaşları oyunu vardı. dili ispanyolca mı fransızca mı neydi. eski bir oyun ama super olmuş. en başta sana bir yada iki gemi veriyorlar. adalar arasında ticaret yapıyorsun. bazı adalar senin ülkenin bazıları düşman ülkelerin bazıları korsanların bazılarıda tarafsız ların. tarafsız ülkelerle sadece limanlarına demir atıp ticaret yapıon.
    deieğr ülkenlerin adalarını fetedebilion. diğer korsan gemilerini ve ülkerin gemileri saldırıp batıra biliosun istersen gemilerii ele geçirebilion.ele geçirdiğini istersen satarsın istensen filonda bekletirsin. filon için gemi satın alabilirsin tayfa top vb... çok güzel bir oyundu.benim 90 tane büyük gemim oldu bi keresinde haritanın heryerini fet edttim. filonun sınırı 90 gemşden çoook daha zafla tahminen 500 yada 1000 gemi falan olabilir. çok sarmıştı bulursanız tavsiye ederim.(not sanırım yeni bilgiysayarlarda Xp de oyundan atıo o yüzden emin olmadan para vermeyin sakın)

Son düzenleme: 24 Haziran 2009
  2. smltncr

smltncr Yeni Üye

Beğenileri:
    214
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Denizli
    eskiden age of empires 2 oynardım(bir ara hastası oldum hatta yolda gördüğüm insanlara bunlardan ne vilage olur ama fln derdim :D) şimdilerde ise zaman buldukça lord of the rings 2 oynuyorum

Sayfayı Paylaş