Streoid Bassam Ne olur?

Konusu 'Anabolik Androjenik Steroidler' forumundadır ve nester32 tarafından 15 Şubat 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. nester32

nester32 Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar spor salonuna 2 sene önce kondisyon ve zayıflama için başladım ve 91 kilodan 7 ayda 71 kiloaya düştüm sonra 3 aylık haziran temmuz ağustosda bıraktım 4 kilo aldım 75 oldum sonra tekrar bu sefer sadece kas için başladım ve 71 kiloyum 1.78 boyum var 18 yaşındayım vücudumda gözle görülür biçimde değişme ve yapılanma var ve daha hızlı bir şekilde vüud yapmak istiyorum amino acid ve ya protein tozu kullanamdım tekrar kilo almaktan korkuyorum steroid bassam yan etkileri veya bırakınca ani sarkma kötü bir görüntü olurmu? Teşekkürler...

2. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.088
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    FleXoR bunu beğendi.
  3. Ünkut

Ünkut Üye

Beğenileri:
    195
    Ödül Puanları:
    53
    bana sorarsan önce iyi bir beslenme listesi ve antrenman listesi yap boyuna göre cok zayif olmalisin 71 kilo az en az 83-85 kilo olman lazim... bu kiloda steroid alsanda fazla birsey bekleme :)

4. MUSTAFA ÖREN

MUSTAFA ÖREN Üye

Beğenileri:
    185
    Ödül Puanları:
    0
    Steroid bassam lafınla zaten steroidler hakkında hiçbir bilgin olmadığı ortada ayrıca bu şamrele hava basmaya benzemez ne olduğunu bilmediğin bir şeyi içene sokma derim.

5. deniz21

deniz21 Yeni Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    22 yaş öncesi steroid in kendisini kullanmayı, steroid sözcüğünü bile kullanma.

6. XxBody

XxBody Üye

Beğenileri:
    182
    Ödül Puanları:
    0
    Yaşın için bir yorumum yok ama. Bu bilgi birikimin ile steroid e başlarsan ya ölürsün yada iç organlarını eline alırsın :)

7. lkmnsrt20

lkmnsrt20 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    steroid daha yaşında kaçta steroid diyosun ya
    bak forumdan iyi yararlan steroidden mucizeler bekleme hele bi 20 li yaşlara gel 2 senelik ol platoya çık ondan sonra deki ben sınırdayım bu sınırı aşmak istiyorum..

sonra oku araştır ustaca ....;)

Sayfayı Paylaş