street workout hakkında bir kaç soru

Konusu 'Savunma ve Dövüş Sporları' forumundadır ve ahmetakturk tarafından 16 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. ahmetakturk

ahmetakturk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşları street workout sporuna başlıyacağım ve bir kaç sorum olucak ,

1. http://goo.gl/dLcSQZ bahceme bu demirden yaptırıcam standart bir boyu varmıdır workout ıcın kac metre yaptırmalıyım

2. 16 yasındayım kılom 70 ve boyum 1.70 barfik cekmeyi denedim ve kollarım vıcut agırlıgımı kaldıramadı .s vıcut kıtle endeksi gibi bazı araştırmalar yaptm 1.70 boya 70 kılo normal yazıyor . ben barfıks cekmemı nasıl güçlendirebilirim . kılo vermem gerekiyormu ?

3.baktımda body yapanlar genelde iri yarı oluyorlar ve street workoutculara bak baktıgımda yagları cok az ve fitler ben ırı yarı olmak istemiyorum ne yapamam lazım .

4.takvıye amıno , protein tozu almalımıyım et tavuk balık sut yumurta yogurt gıbı yıyeceklerı herzaman yeme ımkanım olmuyor .

Sımdıden tesekkurler ....

2. SametKaya

SametKaya Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Kocaeli , DARICA
    Bahçene barfiks demiri yaptırıcaksan bence uzunluğu 120 - 150 cm arasında olabılır ve barın yukseklıgı yerden 3.5 metre olabilir . Hiç barfiks çekemıyorsan negative barfıks çalışmalarıyla 2-3 barfıks sayısını yakalarsın gerısı sonradan gelır zaten . Aminoasit , protein tozu gibi suppl. almana gerek yok zaten homemade urunlerle zamanla gelıstıgını goruceksın ve bu senı tatmın edıcek iyi çalışmalar . Ayrıca 2.5 senedir street workout ile ilgileniyorum bilmedigim bişey kalmadı diyebilirim.

ahmetakturk bunu beğendi.
  3. ahmetakturk

ahmetakturk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Verdiğiniz bilgiler için çok tesekkur ederım , pekı bu benım bel karın ve gogus bolgelerınde asırı yağlanma var ayrıyetten cardilo yapmam gerekırmı yoksa street workoutla onlar erır veya sekıllenırmı . Yoksa tamamen yedıgım besınlereme mı bağlı ( yağlı vs)

4. sadıksaid

sadıksaid Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Saltuk Said
    Yer:
    Bingöl
    Elbetteki cardio yapman gerekecek bir koşu antrenmanı bile Street Workout un bir parçasıdır. Hiç bir şey yediğin beslinlere bağlı değildir. Çalışma , uyku düzeni, beslenme, ruh hali vb bir çok şey bu sporun içinde vardır. Bunlar çoğu zaman düzenli tutmalısın...

Ayrıca arkadaşımız bahsettiği Negatif Pull-Up(Bar üzerine sıçrayıp kendini yavaşça aşağı salma) hareketinin bir antrenmanı bu video mevcut;

Bu videoyu günlük 3-4 kere uygularsan kısa bir zaman içerisinde çekmeye başlarsın...Genel senin vücut yapında yani boy ve kilo orantılı olan kişiler ilk haftada 1 tane çekmeye başlıyorlar ve 2.hafta bu sayı 3-4 oluyor 2aya kadar 12 taneye başlıyorlar...

5. Dodo99

Dodo99 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Eğer yağlanma sorunun varsa önce diyet yapmanı öneririm ben öyle yaptım, çünkü üstte yağ olduğu zaman altta gelişme olsa bile gelişmeyi göremeyince moral bozukluğu olabilir kısmende olsa önce yağını azalt derim.saygılar

Sayfayı Paylaş