Street workout Başladım

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve kantura2 tarafından 17 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. kantura2

kantura2 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba arkadaşlar street workout yapmaya başladım madbarz diye birsiteden kendime başlangıç programı çıkardım uyguluyorum beslenmeme dikkat ediyorum evde dambıl setim var 30kg bu çalışmamı dambılla destekleyebilirmiyim örneğin gittim parka programda arka kol var yaptım sonra eve gelince dambılla hemen temel hareketleri yapsam nasıl olur veya önce dambılla çalışıp sonramı parka gitsem

2. HouseMafia

HouseMafia Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    38
    Önce vücut ağırlığı ile yapılan hareketleri yapıp üzerine de dumbell ile çalışabilirsin. Ama önce dumbell ile çalışırsan kasların yorulacağı için vücut ağırlığın ile çalışman zorlaşacaktır.

kantura2 bunu beğendi.
  3. ozan1234

ozan1234 Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Minder , serbest stili güreşçi.
    Bana sorarsan street workoutu uzun zamanlı yapmayı düşünüyorsan Vg yapma derim yani dambılları ayrı ayrı grup çalıştıracağına dambılı ayağına bağla sırtına koy şınav barfix dips squatı ağırlıklarla yap derim .

Balboa7 bunu beğendi.
  4. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    bencede ağırlıklı street workout yapmak daha iyide ağırlıkları oraya götürmek zor iş:)

5. ozan1234

ozan1234 Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Minder , serbest stili güreşçi.
    Evet o konuda haklısın ama evde 5 kg pazu çalışması yerine 5 10 kilo ile barfix çekmesi daha mantıklı geliyor , yer uzaksa sıkıntı ama,inşallah yakındır :)

6. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    yakınsa sorun yok tabi:) aynen 3-5 kg dumbbell ile çalışacağına evde şınav mekik çalışsanız daha iyi sonuç alınacağı kesin

kantura2 bunu beğendi.
  7. kantura2

kantura2 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar yer yakın değil malesef önce programı uygulayıp eve gelincede dambılla temel 1-2 hareket yapmayı düşünüyorum

8. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    street workout çalışması zaten yorucu aynı gün deneme bence atıyorum haftada 2 gün street workout çalışması yapıyorsan 2 günde temel hareketler belirleyip aletli vg sporu yapabilirsin ama ayarlanabilir çift dumbbell seti şart yoksa tek dumbbella yada iki adet düşük ağırlıkla olacak iş değil eğer dumbell alma durumu yoksa şimdilik sadece street workout çalışmasına devam etmeni tavsiye ederim

9. kantura2

kantura2 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    30kg dambıl setim var street workout pazartesi: göğüs-karın çalışıyorum salı: pull-push(birkaç farklı şınav barfiks felan) çarşamba: sırt-önkol-karın perşembe:bacak cuma:arka kol-karın cumartesi free style kafaya göre bu gündemi dambılla çalışsam bütün bögelerimi temel hareketlere acaba pazar dinlenme

10. zyzz90

zyzz90 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    İyiki street workout yapmışım diceksin street workout la eksik olan bölgelerini de geliştirmiş oluyorsunuz mesela benim sırtımla arka kolum gelişmiuodu ama street workout yaptıktan sonra ikiside süper gelişti

11. Dodo99

Dodo99 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Arkadaşlar merhaba bana göre söylediğin çok ters bişey street workout&calisthenics sadece kendi vücut ağırlığınla yapılan bi spor vg ise dışarıdan alınan ağırlıklarla yapılıyor bu farkı anlamak lazım önce ikisini karıştırmak hem vücuda ters hemde sporların felsefesine ters bana göre ikisinden birini seçmen daha güzel olacaktır

Sayfayı Paylaş