Street-Freestyle dövüşleri

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve <Deniz tarafından 5 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. <Deniz

<Deniz Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar body'e başlamadan önce en büyük hobimdi bu ikisi Bruce Lee çıkardı,Jackie Chan çıkardı ve çok hoşuma giderdi.
    Bende önce bunların kursuna gittim ilk olarak street fight ile başladım ve ustalık derecesine kadar çıktım ve yabancı bir ülkede askeri eğitimlerini vereceğim fakat freestyle'de havada dönen tekmeler,karate filmlerindeki duvarda koşan adamlarda olduğu gibi şeyler öğretiliyor ve bunlardada baya ilerleme kaydettim örnek olarak duvarda 10 metre kadar koşabiliyorum şu dönen tekmeleri yapabiliyorum fakat butterfly kick gibi kendi eksenim etrafında 2den fazla dönüşlü hareketleri artık body'de aşırı bir ilerleme kaydettiğim için vücut yapım nedeniyle tam olarak yapamıyorum son yaptığımda kaburga kemiklerim neredeyse kırılıyordu body'e 2 hafta kadar ara vermeme neden oldu.Bunları yapamadığım için ustalık belgesi alamıyor eğitimini resmi olarak veremiyorum.
    Şayet body'i bırakırsam ve vücudumun hacmini düşürürsem belgeyi alacağım ve maaşıma 10 bin TL artış olacak fakat body'i kesinlikle bırakmak istemiyorum ne yapmalıyım :(

albatros46 bunu beğendi.
  2. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    brak v.g yi :)

Azi, ineedpower ve albatros46 bunu beğendi.
  3. <Deniz

<Deniz Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    :( V.g'mi para mı eğer v.g'yi bırakırsam bir daha asla dönemeyeceğim en azından yaşlanasaya kadar bunun bir çaresi yok mu hem hacim hemde rahat bir vücut ?

albatros46 bunu beğendi.
  4. CyberLink

CyberLink Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir / Çeşmealtı
    Deniz kardeş, yazdıklarını pür dikkat okudum ancak eğer biraz da olsa dobra olmam gerekirse yazdıklarınızın gerçek olmadığı kanaatindeyim kusura bakmayın ancak benim görüşümdür bu, eğer anlattığınız gibi olmuşsa herşey; seçim yapmak sizin elinizdedir zaten. İleriye yönelik yatırımmı? Yoksa omuzlarınızın gelişmesi ve belinizin incelmesimi? Biraz da olsa mantığınızı kullanırsanız ne demek istediğimi anlarsınız. Vücut her zaman geliştirilir, iş imkanınız varsa değerlendirin derim ya da getirdiğim kanaatte haklıysam egonuzu tatmin edin, teşekkür ederim. thums:

Azi, oguzaltindal ve Danny Boy bunu beğendi.
  5. oguzaltindal

oguzaltindal Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Finans
    Yer:
    İst
    Deniz kardeş seni yakından tanımak isteriz mesela öncelikli olarak avatarındaki bayanın yerine resmini koymak ile başlayabilirsin ;) yada facebook twitter hesabın varsa verde bi inceleyelim bakalım.
    Başka bir başlıkta da yazıklarını okumuştum (heehhh şimdi hatırladım sen kolu 55 cm olan şu meşhur adamdın :)) anladığım kadarı ile sende sıkıntı büyük. Bilgi seviyesi üst sınıflarda olan v.g hocalarımız olduğu kadar psikolojik danışmanlık yapacaklarda vardır diye düşünüyorum.
    Öyle bir soru sormuşsun ki hani çok açım yemek mi yesem su mu içsem gibi birşey olmuş. Birde madem bu sporda o kadar ilerledin "şu dönen tekmeler" ya da "havada dönen tekmeler" gibi terimler kullanacağına şunların adını yazsan da bizde anlasak ne yapmaya çalıştığını. Ahhh şu gençlik...
    Burası vücut geliştirme üzerine kurulu bir forum kafa bulmak istiyorsan inci de fln takılabilirsin yada ne biliyim canın sıkılıyorsa parmağını değiştir bişiyler yap yani.

Ria, CyberLink, Azi ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  6. hellbeat35

hellbeat35 Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    0
    oğuz ibretlik ayar vermiş harbi banada pek inandırıcı gelmedi gerçek ev ortamı fotolarını koyarsan hem vücudunu hemde sitilini bi video da görsek anca .

Azi ve oguzaltindal bunu beğendi.
  7. albatros46

albatros46 Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kahramanmaraş
    Tamam da sen o sporu yapmıyorsan gerçek ismini söylse bile bişey anlayacakmısın :D Ha bu arada kimse bu forumda bişiler kanıtlamak zorun da değildir isteyen inanır istyene inanmaz.

Son düzenleme: 6 Haziran 2012
  8. oguzaltindal

oguzaltindal Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Finans
    Yer:
    İst
    Orası öylede üstad ne biliyim ayarım bozuldu.

9. <Deniz

<Deniz Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    albatros46 arkadaşım gerçekten demek istediğimi anlatmış şöyle başlayayım:
    1. Beni Arnold ile karşılaştıranlar olmuş ben kimseye %0-1 yağ oranıyla 55 cm demedim
    2. İsimlerini anlamayacağınızı düşünerek bilerek yazmadım.
    3. 38 yaşındayım ne kadar gencim bilmem "ah şu gençlik" terimlerini kullanıp durmayın
    4. Ben buraya ne hava atmaya ne bir şey kanıtlamaya geldim oturduğum yer sebebiyle neredeyse hiç Türk yok.En iyi bodyforumundaki insanlarla anlaşırım diye düşünmüştüm ama yazık ki burada bırakın Türk'ü pek insan bulamadım.

İsimleri:
    -Butterfly kick,Raiz,side flip,palm flip,touchdown raiz,360-540 kick,front flip,...

albatros46 bunu beğendi.
  10. oguzaltindal

oguzaltindal Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Finans
    Yer:
    İst
    Yaşından dolayı abi diyerek devam edeceğim o zaman (+1 saygı)

<Deniz abi o zaman herşeyi es geçtim 40 a merdiven dayamışsın bu yaştan sonra ne yapıcan vücudu :) anlattığına göre maşallahın var bi 10 sene idare edersin onla. Zaten gerek yok fazlasına :) Al 10.000 TL yi otur ye çatır çatır.
    Ah şu gençler dememin nedeni de imzandan dolayı.

Oturduğum yer demişsin. Nerede ikamet ediyorsun.

Azi ve albatros46 bunu beğendi.
  11. albatros46

albatros46 Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kahramanmaraş
    Tahmin etmişdim imzasından dolayı dediğni :)

oguzaltindal bunu beğendi.
  12. <Deniz

<Deniz Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Şu an pek belli değil askeri kampta arkadaşımın yanında kalıyorum bir otel ayarladım orada duracağım Amerika'da bir iş buldum anlaşabilirsek orada bir ev verecekler (kampın içinde) hayırlısı.Dediğin doğru parayı almak daha mantıklı aslında.

Birde imzamın nedeni bu yaşa gelmeme rağmen ne yazık ki daha ciddi bir ilişki yaşayamamış ve ailemden sürekli laf yemiş olmamdır.Neden bilmiyorum anlaşamıyorum hep kavgayla bitiyor. :(

Azi, oguzaltindal ve albatros46 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş