steroidsiz fitness model formu yakalamak...

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve mustafagunes85 tarafından 6 Ocak 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. mustafagunes85

mustafagunes85 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    dokuz eylül üniv. beden eğitimi ve spor öğretmenliği mezunuyum yüzme ve fitness antrenörüyüm üniversitedeki araştırmalarım sporcu beslenmesı gıda takvıyeleri dopıngler ve antrenman bılımıydı. aklımda hıc fıtness yarısmalarına katılıp podyuma cıkmak yoktu; ama bu sporda galıba nırvana orası , ve bende bunu ıstıyorum belkı bıraz daha zamanım var ama bunu yapacağıma ınanıyorum

Ekli Dosyalar:

hüsüman! bunu beğendi.
  2. sofi-kadiri

sofi-kadiri Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    iyi gelişmişsin.tatlı krizi neden olur bilgin var mı,2 gündür kahvaltıdan sonra canım çok tatlı çekti.benim kan şekerim mi düşük acaba,vücudum bozulmuş mu? şeker yiye yiye 74 kilodan 93 kiloya çıktım,neskafeye 8 şeker atıyodum,şimdi azalttım.yağ tulumuna döndüm,göbeğim çok.bu hafta içi koşu bandı alıcaz kısmetse,her gün 30 dakika koşucam ama şekeri kesmedikten sonra ne kadar faydası olurki.tatlı krizi neden olur,yeteri kadar kompleks karbonhidrat alınmazsa mı olur yoksa benim vücut dengem mi bozulmuş.bence yeterli protein almadığım için tatlı krizi oluyo

Son düzenleme: 6 Ocak 2013
  3. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;
    Başlığınız kilitlenip kapatılmıştır.

Kilitlenme Sebepleri :
    - Zorunlu pozlar eklenmemiştir ya da eksik pozlar vardır.
    - Hakkınızda gerekli bilgiler verilmemiş ya da eksik verilmiştir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum resim ekleme kurallarını okuyunuz. Resim ekleme kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş