steroidsiz definasyon olmaz mı ?

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve FreeMan_x tarafından 2 Mart 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. FreeMan_x

FreeMan_x Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar bir definasyondur tutturduk.bugün hocamla konuştum yağ yakıcı alcam vs ama hoca onlarla bu işin olmayacağını efedrinin bile yağ yakımına etkisi olmayacağını sadece efor vereceğini çok kas kaybedersin dedi anabolizansız. definasyon işinin anabolizansız olmayacağını söyledi ve min. 600liralık bi kür çıkardı bana bende öğrenci adamım protein tozu parasını zar zor denkleştiriyorum küre ayırcak param yok dedim kürsüz olmaz dedi moralim baya bozuldu şimdi zaten salondaki ben hariç herkes kür yapıyor ben 1.5 senedir bu sporla uğraşıyorum adamlar 3-4 ayda benim kadar oldular açıkçası moralim çok bozuldu bu işe ağırlık kaldırma isteğim kalmadı :( düşünüyorumda hoca haklımı gerçekten de kürsüz olmaz mı ?

2. Gwindor

Gwindor Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    gayette olur bu forumda bi çok örnek bulabilirsin hocan zengin olma planları yapıyo heralde.

Rambo16 bunu beğendi.
  3. kalim

kalim Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    asıl kürle olmaz.. şimdi küre gir sen 25 te böbrekleri eline alırsın.. sağlığın mı önemli yoksa vg mi? jay cutler olmayacan ya sonunda..

Budweiser bunu beğendi.
  4. Budweiser

Budweiser Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    İç Mimari ve Çevre Tasarımı
    Yer:
    Antalya
    Kalim'e katılıyorum :) 1 sene geç olsun ama hormonsuz olsun vs vs ...

5. katina77

katina77 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Bursa
    vucut gelıstırme sabır ısıdır duzenlı calıs beslenmene dıkkat et oyle 1 ayda plaj vucudu olcak bende fln kolay degıl bu ısler ayaz abının resımlerıne bak 10 numara kursuz ...........

6. bar_kodd

bar_kodd Üye

Beğenileri:
    61
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğretmen
    Yer:
    alanya
    Millet amma meraklı kendini zehirlemeye... :))) Kardiyo yaparken sigara içmek gibi bişey bu steroid mevzu :)))

Budweiser bunu beğendi.
  7. Fitness&Model

Fitness&Model Üye

Beğenileri:
    1.110
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Marmara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Ha
    Yer:
    İstanbul
    Selam,

Kendimden yola çıkarak kürsüz de bu işin olabileceğinin altını çizmek istiyorum. Değerli forum kullanıcılarının da belirtmiş oldukları gibi, forumda bir çok üye bu durumuna çok iyi birer örnek teşkil ediyor. Yarışmacı olmayacağınızı tahmin ederekten, atasözü ile bitirmek istiyorum. Acele işe şeytan karışır.

Bir şeyleri aceleye getirmek istiyorsanız, buna değip değmeyeceğini de bilmeniz şartıyla...

Saygılarımla,

8. draft

draft Üye

Beğenileri:
    1.691
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Mimar
    Yer:
    İstanbul
    Kardeşimle bu spora 3 yıl önce başladığımızda o 20 kilo bende 15 kilo verebildim sadece beslenmemi düzenleyerek. Hocam birazda haklı. Yağ yakıcılardan birşey beklememek lazım hiçbiri mucizevi değil. Ben bir sürü farklı yağ yakıcı denedim ama hiç biri kararlı bir diyetin yerini tutamıyor.

9. sheridan

sheridan Üye

Beğenileri:
    108
    Ödül Puanları:
    53
    nasıl bir mekanizması varmıs bu anabolizanların yağ yakımı üzerinde bu ne biçim bir saçmalıklıtır anabolizan definisyondayken en az sekilde kas kaybı olsun diye kullanılır ama definisyondayken iyi kaliteli protein alırsan kasta kaybetmessin pek
    ayrıca tiroid hormonunun bile etkisi yok diyebilirim hipertiroid olup kilolu olan insanlarda var ve buna gayette sahitim FT3 degeri normal degerin 3 katıydı ve bu hormon inanılmaz yağ yakıyor metabolizmayı hızlandırdıgı icin ama gene fazla yersen gene şişmanlıyorsun basit birşey bu yani tiroid bile kullansak 2000 kalorilik enerji ihtiyacımızı 3000 e cektik 3500 kcal yedik günde gene şişmanlama olur netice üzerine birde dnp ekledik 3000 oldu 4500 5000 alırsan gene yağlanma olur ne demek istedigimi anladıgınızı umarım bu iş matematik işidir ben steroidsin %4 yağ oranımı gayette koruyorum bir problem olmuyor.cahil cüheyla konusmasın hocan söyle ona millete ilaç satmak icin dümen yapmmasın cok sinirlendim şimdi bu adamların elinde bu spor hep 2. sınıf insan sporu olarak kalacak ülkemizde bu yüzden üzülüyorum ve cogu kişide spora basladıktan sonra hiçbir hayaline ulaşamıyor bu yüzden basıyorlar adama testoyu yağlanıyor veriyorlar tiroidi treni oxiyi eritiyorlar bu kadarmı kolay bu iş salak heriflere bak ya

zumruduanka bunu beğendi.
  10. musa541

musa541 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    kulanma o hocan para icin diyo sitede gez her türlü program bulursun erkeklik gidiyo bir süre sorna o kür yüzünden

Sayfayı Paylaş