Steroidleri Test Ettirme İmkanı

Konusu 'Anabolik Androjenik Steroidler' forumundadır ve BlackPhanter tarafından 9 Şubat 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. BlackPhanter

BlackPhanter Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    Öncelikle Herkese Selamlar.
    Kocaeli Üniversitesi nde Okumaktayım. Ve Başımdan Geçen Bi Kaç Sıkıntılı Olaydan Sonra Steroidleri Test Ettirebilme İmkanı Arıyordum. Bu Gün Kimya Hocam Yard.Doç. Saadet Beyaz La Konuştum Ve Test Ettirip Ettiremeyeceğimi Söyledim Oda Bana Bunun Mümkün Olabileceğini Söyledi Fakat Kendisi Bir İnorganikçi Olduğu İçin Kendisinin Yardım Edemeyeceğini Söyledi. Test Edeceğimiz Maddeyi Sorunca Bende Doping İlaçları Olduğunu Söyledim. Oda Tamam Dedi. Sonra Benim Bir Organikçiye İhtiyacım Olduğunu Söyledi. Hatta Ekleyip Anabolic Steroid Ve Dopinglerle Uğraşanın Kimya Bölüm Başkanı Prof.Dr Cahit Uyanık Hoca nın Olduğunu Söyledi Cuma Günü Bana Uğra Dedi Seni Onunla Tanıştırayım Büyük Bi İhtimalle İşini Halleder Zaten Onunda İlgilendiği Konu Bu Dedi.

2. XxBody

XxBody Üye

Beğenileri:
    182
    Ödül Puanları:
    0
    blackphanter bende kocaelide oturuyorum pm attım yanıltlarsan sevinirim.

3. BlackPhanter

BlackPhanter Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    Sanırım Pek Önemli Bir Konu Değil.

4. mertakb

mertakb Üye

Beğenileri:
    130
    Ödül Puanları:
    0
    konu önemli olabilirde benim anlamadığım sen şimdi steroidleri test ettirebildiğin bir yer bulduğun için sevincinimi dile getiriyorsun yoksa bizimde o doktordan yararlanabileceğimizimi söylemeye çalışıyorsun cümleyi bağlayamamışsın anlam karmaşası var ortada.

5. ttolgaa

ttolgaa Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    BlackPhanter ilaç testi yaptırabildin mi? Hangilerini yaptırdın, sonuç ne oldu?

6. gakkos

gakkos Üye

Beğenileri:
    637
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    tekstil
    Yer:
    istanbul
    BlackPhanter iyi hoş bişi ama bize ne anlatmak istedin ne test ettirdin sonuç ne oldu? test ne kadar sürdü? vs. tam açıklama yapamanı bekliyoruz. teşekkürler.

Sayfayı Paylaş