Steroid ve Alkol Yardım Pls

Konusu 'Anabolik Androjenik Steroidler' forumundadır ve dukastargate tarafından 16 Mayıs 2005 başlatılmıştır.

1. dukastargate

dukastargate Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Selam arkadaşlar,
    Sitede yeniyim öncelikle kusura bakmayın :)
    Ben 3. kürüme yarın başlıyacağım. Hocam bana 12 deca 100ml ampul + 12 Testolic testestoron propionat 100ml + Anabol + Stanol kullanıcağım şeklinde bir kür verdi.
    Gayet hafif ve rahat bir kür.
    Ancak benim bir sorunum var. Daha önceki kürlerimde hiç ama hiç alkol almadım. En son gecen hafta karaciğer fonksiyon testlerimi yaptırdım ve gayet sağlam olduğum ortaya cıktı. Neyse ben bu kürü yaparken en azından haftada 1 defa da olsa 1 şişe bira içersem ölürmüyüm merak ediyorum. Hocam feci karşı alkol almaya sakın yapma ölürsün şeklinde bir cevap verio. Birazda karşı olduundan bu cvb ı verdiine eminim ama genede ben bir soriim dedim sizlere. Nede olsa baya bir bilginiz olduğunu görebiliyorum. İnternette baya bir aaraştırma yaptım ve hiç bir kaynak bulamadım. Lütfen bir yardım eyleyin
    Teşekkür ederim :)

2. dukastargate

dukastargate Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    hazır aklıma gelmişken bilginiz olsun die kür planımıda yazayım acilen size

8 haftalık bir kür
    ilk 2 hafta pazartesi günleri 100ml Deca+100ml Propionat
    3,4,5,6. haftalar hem pazartesi hem perşembe 100ml Deca+100ml Propionat
    7,8. haftalar sadece pazartesi 100ml Deca+100ml Propionat

Anabol ve Stanol ise
    günlere göre
    2-2-x-3-3-3-x
    4-4-x-5-5-5-x
    6-6-x-7-7-7-x
    8-8-x-9-9-9-x
    9-9-x-8-8-8-x
    7-7-x-6-6-6-x
    5-5-x-4-4-4-x
    3-3-x-2-2-2-x

Buna göre toplamda 1200 ml Deca Durabolin + 1200 ml Testolic testestoron propionat

220 tablet Anabol+ 220 tablet stanol(5 mg per tablet)

3. dukastargate

dukastargate Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    yau pardon ml yazmışım hepsi mg olucak :)
    kusura bakmayın :)

4. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.085
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    ôncelikle sitemize sende hosgeldin :)

Kür zamaninda alkol almak bence deliliktir, ölmezsin buna HIC katilmiyorum, ama alirsan bosa gider bazi kilolar buda alkol nediyle.

Simdi küre gelince bence deca alimin cok az.

anabol ve stanol un planini anlamadim

5. dukastargate

dukastargate Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Hmmm yau olay şu sözlüm bu tip ilaçlara feci karşı ve bir daha yaparsan kür biter die tehtide bile girdi. Ehehe bende tabi söölemeden yapıorum ve o sadece Animal Pack yaptıımı sanıo. Neyse beni denemek için kesinlikle alkol kullanmamı isteyecektir. Bende gösterme amaçlı 1-2 biraz içmenin ne zararını görürüm şeklinde merak etmiştim.
    Neyse bu arada benim kürümün hafif olma sebebi ise ileride podyum veya yarışmaya katılmayacağım. Profesyonel olarak mankenlik yapıorum. Ancak kilom şu sıralar yeterli değil biraz daha hacim almam gerektiine inandığım için 3. küre bashladım.
    :)

6. dukastargate

dukastargate Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    anabol ve stanol planım ise güğnlere göre alınan miktardır
    yani pztesi 2 salı 2 çarşamba off(x) perşembe 3 cuma 3 cmtesi 3 pazar off (x)
    gibi..
    iyicene detaylı yazmak istemiştim.
    Birde sorucağım bashka bir soru şudur
    Bu kürün sonunda proviron vs.. tarzı bir ilaç kullanmam gerekirmi???
    ne kadar jinekomasti görürüm

7. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    304
    Ödül Puanları:
    93
    bence her akşam yatmadan 2 tane proviron almalısın bunu ihmal etme kimilerine görede göğüste kızarmalar başlarsa ama geç kalınabilir sen garantiye al mutlaka ;) ama üstadlar ne der bide onları dinlemek lazım

8. dukastargate

dukastargate Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    işte sorun orda zaten üstadlar sanırım bakmıolar buraya şuan. Bende cvp bekliyorum zaten =)

9. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    304
    Ödül Puanları:
    93
    biraz sabır dostum buradan kimse eli boş çıkmaz onlar eminim sanada yardımcı olacaktır.ve sende yeri gelir bize yardımcı olursun belki login değillerdir ama yarına kadar sabret hepsi çalışan insanlar kolay gelsin :)

10. dukastargate

dukastargate Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    cok saol dostum bende bekliicem zaten...
    Teşekkürler.. :)

11. Guest

Guest Guest

dukastargate:

Alkol oranina göre vücut kaslara etki eder. Mesela hafta 5 bardak raki iciyorsan o zaman bence vücutgelistirmeyi ya birakmali yada vücutgelistirmeden fazla birseyler beklememeli. Spor ayni zamanda disiplin isidir ve disiplinin en yogun oldugu sporlardan biriside VÜCUTGELISTIRMEDIR. Senin elinde bir kalip var ve sen bu kalibi yontzarak bir sanat harikasi yaratmak istiyorsun ayni heykeltrascilar gibi. Olayi bu yönden düsünüp kararvermek lazim.
    Haftada bir kere bira gibi alkolu belli seviyelerde icmen sporuna olumsuz etki vermez ama dengeli ve dikkatli olmak gerekir. Ayni durum sigara icinde gecerlidir.

Kur planin Biraz garip.
    evvela deca maddesi depot versioyndur ve etkisi 4-5 hafta sonra dogru düzgün ortaya cikar. TestoPropionat ise daha 2. günde etkisini göstermeye baslar. Simdi bu iki kuru kombine etmek biraz garip.
    Bana kalirsa 2 kur plani yazman icap ederdi. Mesela söyle olabilirdi ve mükemmel bir plan olurdu.

8 hafta boyunca Deca ve TestoEnantat daha sonra 6 hafta boyunca Stanozolol(winstrol) ve testopropionat.

Ayrica anabol ve stanol diye yazdigin plandan hic bir sey anlamadim.

12. dukastargate

dukastargate Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Saol Panzehir kardeş
    Kesinlikle haklısın disiplin konusunda. Ki ben daha önceki kürlerimde asla ve asla gram alkol almadım. Sadece bu kürümde göstermeklik 1 bira içebilirim o kadar. Olay sadece ondan ibaret.
    Neyse gelelim kürüme
    Dediğin gibi kür sana biraz değişik gelebilir ancak ilk kes iğne kürüne ve testesteron kürüne gireceğimden dolayı propionat sadece decanın etkisinin daha hızlı gelmesini sağlıyacaktır. Artı birde şöyle birşey söliim bana bu kürü veren kişi NPC Amerika şampiyonu olmuş bir hoca. "Türkiyenin gururu" diye ismi anılıyor =) Adını açıklamak istemiyorum.
    Türkiyede ilaç kousunda en bilgili kişilerinden biridir.
    Neyse son olarak anabol ve stanol konusuna geliim. Sanrıım kimseye anlatamadım.

Şimdi 2-2-x-3-3-3-x dediiimizde pazartesi 2 tablet salı 2 table çarşamba 0 tablet perşembe 3 tablet cma 3 tablet cmtesi 3 tablet pazar 0 tablet anlamında en detaylı olarak yazmak istemiştim.
    yani 1. hafta 65mg ediyor. (tabletler 5mg)
    Günlere göre alıcağım tablet sayısı şeklinde yazmıştım =)

Herkese teşekkür ederim arkadaşlar
    Ve tekrar böyle bir site olduğu için çok mutllu olduğumu belirtmek istemekteyim. İnsanları bu gibi konularda bilinçlendirmek bence en doğru yol. Çünkü etrafımızda ben bile görüyorum yanlış steroid kullanımından mutant a dönmüş yaratıkları. Yaratıklar diorum çünkü insana benzemiolar. Oysaki kullanımını doğru bir şekilde yaparsak çok daha az zararlarına maruz kalırız.
    Dediiniz gibi steroid kesinlikle vede kesinlikle bilinçli ve kurallara bağlı bir şekilde alınmalıdır.
    Tekrar teşekür ederim. Biraz fazlaca konuşmuşum kusura bakmayın :roll:

13. Deli333

Deli333 Yeni Üye

Beğenileri:
    180
    Ödül Puanları:
    0
    alkol vücuttaki protein sentezine etki eder bunun ıcın kullanılmaması daha iyidir. kür srasında protein sentezi daha önemli rol oynadığı ıcın en ıyısı kullanmamak.

14. Guest

Guest Guest

Simdi sunu iyi bilmek lazim. Kuru yazan kisi vücutgelistirmede sampiyonluklar bile elde etmis olsa onun cok sey bildigi anlamina gelmez. O zaman Ronnie Coleman Steroid ustasi olmasi lazim. Halbuki onlarda daime deneyerek yada arkasinda bulunan uzmanalr sayesinde calisiyorlar.

Ustan cok bilgili bir insan degilmis. Kulak dolma bilgileri sana söylemis.
    evvela 1. kur icin bu steroidler tavsiye edilipde hemen cikisa gecilmez.
    Ikinci olarak testoPropionat hemen etkisi gelsin diye decayla alinmaz. Daha cok trenbolon yada testoenantat maddelerinde alinir. Deca nin özü ve isleyisi testopropionatla cok farkli.

eger baska bir plan istiyorsan yardimci olabilirim. Eger diyorsan ki üstamin plani bana mantikli geliyor o zaman sen bilirsin derim.

15. dukastargate

dukastargate Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Yardımların için çok teşekkür ederim Panzehir. Tamam senden bir plan aliim (bu arada bu benim 3. kürüm 1. değil) Ancak elimde 12 ampul 100mg deca 12 ampul 100mg prorionat vede 700 adet dianabol ve 220 adet stanol bulunmakta. Bu elimdekileri kullanabileceğim bir kür yazarsan sevinirim. Teşekkür ederim =) :)

16. Guest

Guest Guest

Nicin elinde bulunan maddelere mahkum kaliyorsunda baska madde alip daha temiz bir kur yapmak istemiyorsun?

Eger illede elindekilerle yapmak istiyorsan o zaman ona göre bir plan hazirlanir bu sorun olmaz ama tavsiyem elindekileri satmandir. Sadece deca ve propionat kalabilir ve gerisi gidebilir.

Bana 1. ve 2. kurlarini yazarmisin? Son yaptigin kur ne zamandi? aradan kac gün yada ay gecti?

17. dukastargate

dukastargate Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Şimdi öcelikle şunu söylemek istiyorum. Bashka maddeler alıcak kadar ekonomi kalmadı wqalla. Malum protein tozları aminolar vs.. para hep gidio :)

Satmak demişsinde. Dianabol 1000 lik kutuda ki ben bunun sadece 300 tanesini kullanmıştım vede stanol 220 adet var. Bunları kime satarım vede nasıl satarım. Bunları kullanmak daha mantıklı geliyoru. Nitekim daha önceki kür lerimde Dianabol feci derecede beni geliştirmişti. Vücudum Dianabol ve Stanol a çok iyi tepkiler verio.

Neyse gel gelelim benim ilk ve ikinci kürlerime,
    İlk kürüm çok hafif sadece biraaz etlenmek amaçlı idi. Ciddi bir bişimde zayıftım 1.5 senedir bu sporu yapıp hiç dooru dürüst kilo alamamıştım ancak vücut tam olarak define şekildeydi.
    İlk kürüm sadece vede sadece (ilk kür olduğu için)
    Dianabol ve Cetabon idi.
    12 haftalık bir piramit kürüydü
    İkinci kür ise gene
    Dianabol ve Stanol idi.
    10 haftalık bir piramit kürüydü.
    Bu ilk kür bana yaklaşık 8 kilo kazandırdı. 6 hafta ara verip 2. küre geçtim onunda bana getirisi 6 kilo oldu. Bu rakamlar net rakamlardır.
    Şuan yaklasış 7 kilo ya ihtiyacım var. Vücudum dediiğim gibi Steroidler cok cok iyi tepki verio. Zannedersem kür zamanı yediklerime dikkat ettiğimden kaynaklanıo olabilir. Nitekim kür zamanlarımda kg bashına 3 gr protein almaktayım ve karbo yu minimum a indirmekteyim. Uyku düzenin gayet iyi. Günde 8 saat uyuyorum. Aynı saatte kalkıp aynı saatte yatmaktayım. Vücudum çok yağsız bir yapıya sahip ki buda süper birşey =)
    Zor yağlanıyorum.

Boyum 1.88
    Kilom 74.5

Son yaptığım kürden yaklaşık 7 hafta geçti. Bu yeni kürüm son kürüm olmasını temenni ediyorum. =) (gerçi çogu insan hep böyle derler ama bir türlü bırakamazlar kürleri diorlar ama ben kararlıyım)

Teşekkür ederim Panzehir üstad :)

18. Guest

Guest Guest

Baska madde bulamayacagim diyorsan ve bunu kullanacaksan o zaman plan yapilabilir. Su sekilde uygulaman daha mantiklica yaklasim olur.

Öncelikle elindekiler maddeler cok yetersiz. Bir kur olusturmak zordur. Mesela deca dan 100mg seklinde 12 ampul var. Testopropionat da öyle. Bu sekilde 4 haftalik kur cika ve bununla bir gelisme kaydedilmez. ben sana su plani tavsiye ediyorum. Saglam olmayacak ama elindekilerle bundan daha fazlasi olamaz.
    Normalde steroidlerde bir kural vardir. YA SAGLAM YA HIC.

1.hafta 400mgDeca+30mgDianabol
    2.hafta 200mgDeca+30mgDianabol
    3.hafta 200mgDeca+30mgDianabol
    4.hafta 200mgDeca+30mgDianabol

5.hafta 200mgDeca+25mgDianabol
    6.hafta 20mgDianabol
    7.hafta 300mgTestoP+30mgStanol(6tablet)
    8.hafta 200mgTestoP+30mgStanol

9.hafta 300mgTestoP+30mgStanol
    10.hafta 200mgTestoP+25mgStanol
    11.hafta 200mgTestoP+25mgStanol
    12.hafta 25mgStanol

13.hafta Clomid(klomifen)

bu kur haricinde yapacagin kur pek mantikli olmayacaktir.

19. dukastargate

dukastargate Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Panzehir üstad vermiş olduğun kür örneği için çok teşekkür ederim.
    Pztesi başliyacağım. Dediğin gibi decalarım baya yetersiz biraz daha deca getirticem.

Gerçekten çok çok teşekkürler yardımların için.
    Bashka bir şey daha sormak istiyorum sana.
    Elimde 2 kutu Genesis var. Bnlarıda kür ile beraber kullanmamda bir sakınca varmı?
    Birde vitamin olarak günlük 2 adet multivitamin 2 adet b komplex vitamin 2 adet c vitamini ve de 1 adet e vitamini almayı düşünüyorum. Bunlar yeterli gelirmi? :)

20. Guest

Guest Guest

genesis dedigin seyin icinde hangi madde var?

Sayfayı Paylaş