Steroid,Supplement olayı ? :S

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve DesameJante tarafından 6 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. DesameJante

DesameJante Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Simdi ben yenı basladım bu spora 1.79 boy 55 kiloyum.anlamadıgım olay su arkadaslar steroid zararlı galiba.simdi bu steroidler igne falan oluyor degılmı ? Spor salonundaki hocam ıstersen sana protein tozu falan verıyım daha cabuk kilo alırsın dedi..bunun steroidle alakası yok degilmi ? bide 3 ay spor yapmadan hıc bı ilacı kullanmayın falan gıbı yazılar gordum..Protein tozuda buna dahilmi ? Ve son olarak bu hem kas hem kilo yaptıran kür falan var onlar zararlımı,forumu didik didik okudum ama yabancı ilaç ısımlerı falan zararı olanı falan cozemedım yardımlarınız icin tesekkurlerr

2. opeh

opeh Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    fatih
    Yer:
    manisa merkez
    yeni başladıysan , yeni başlayanlar için beslenme programı var ona uy 2-3 ay
    supplement takviyesine daha sondra başlarsın, steroşd falan bunlar ileride dönüşümlü olarak sana zararlarını gösterecek, ister kullan ister kullanma

DesameJante bunu beğendi.
  3. ercan gürgöze

ercan gürgöze Üye

Beğenileri:
    1.332
    Ödül Puanları:
    123
    bırak "steroidi" , anobalizanlar ,bile "ameliyat sonrası kilo kaybını önleme amacıyla bulunan kimyasallar ve reçetesinde bile sadece günde 1-2 tane kullanın "yazar...

kaldı ki "sterodiler" !!!!!!!...((((((((((

4. pashacan

pashacan Üye

Beğenileri:
    352
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    istanbul - bakırköy
    forumu didik didik okuyupta hala protein tozu ile steroidi aynı yada benzer şeyler sanıyor olmanı yorumsuz karşılıyorum!?

Sayfayı Paylaş