Steroid Rage

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Pump Forever tarafından 14 Mart 2006 başlatılmıştır.

1. Pump Forever

Pump Forever Özel Üye

Beğenileri:
    458
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ihracat Uzmanı
    Yer:
    Istanbul
    steroid kullanımının yarattıgı sinir ve dehset:

bundan 15-20 gun once salonda calısıoyorum.. salonun ufak bi bolumu war express gym niteliginde, genelde bos olur... oraya gittim.. bende sonra bi watandas geldi.. sacları beline yakın.. siyah bi body giymis, ve abartmıyorum, 52-53 cm lik kolları var.. ben de kol calısıorum .. benim o an 46 lık filan olan kollar, cocuk kolu gibi kaldı adamın yanında...
    ama adam bir graip, selam wermedik birbirimize sadece ikimiz wariz...
    adam her hareketten once kendi kendine konusuyor bagırıyor kufur ediyorrr.. tamam bende konusurum ama bu baska turlu... makinelere yumruk filan atıyor hareketlerden sonra.. :) dedim bu adam kesin bana saldırır birazdan... neyse o en son hareket olarak mide yapmaya karar wermis olacak, ipi takti makaraya ve sıkıstırma yapmaya basladı, ama o kadar agır kilo ve sinirle yapıoki ip koptu (halatın tutma kısmından biri) sinirlendi attı halatı aynaya, ayna catladı cok ufaktan, cekti gitti sonra..
    Daha sonra merak ettim sordum diger hocalara... ne is bu yaa?? dedim.. o steroid bagımlısı dediler.. kimseyle selamlasmaz, konusmaz.. o zaman bi anda acıdım adama.. cok zengin biri, calısmıyormus, GH de kullanmıs.. yarısmaya flian hic girmemis.. ama adamın halini gorseniz, sizde acırdınız.. o yuzden AMAN DİKKAT....

2. masteer

masteer Özel Üye

Beğenileri:
    1.095
    Ödül Puanları:
    103
    Selam Pump,

Bence acıma komplekslı elemana.

Bu steroıd ve testosteronun ınsanı sınırlı yaptıgı falan tamamen kısıye baglı seyler, ruhunda ezıklık olan ve gun gelıp ben cok guclu olursam bende hepınızı ezecem psıkolojısınde olan ınsanların davranıs tarzları.

Ezılmıs asagılanmıs ınsan ezmeyı asagılamayı ogrenır, saygı gormus deger verılmıs ınsan saygı gostermeyı deger vermeyı
    ogrenır.

Kendı kendıne konusmayı anlayabılırım, hırs yapmayı kıloyu yerıne sert bırakmayı falan da ama bır adam ınsanlarla okuz gıbı hıc konusmuyorsa ve hatta ıp kopunca tutp aynaya atıyorsa muhtemelen saglam bı dayak yememıstır. O adamı alıp kendısınden ıkı boy buyuklerın arasına koyup bıraz ınsanlıgını hatırlatmak gerekır.

Bızde kur uyguladık , dıyet yaptık ınsanın gergın olması mumkun ama bu kısılıkle ve sosyal gecmısle kontrol edılemeyen bır gergınlık degıl, ha bırısı gelır acıkca sana meydan okur o zaman normalden cok daha asabı olursun, ama ortada fol yok yumurta yok neymıs steroıd alıyomus asabıymıs yok ole bı sey

Bence ınsan guclenıp ırılestıkce ve sevıyesı yukseldıkce kelımenın tam anlamıyla agırlasmalıdır. Bırde su var her bodycının
    komplekslerını atması ıcın bellı bır sure gerekır, arnoldun lafı gıbı altında mercedes varsa yolda meydan okuyanla yarısırsın
    ama altında porsche varsa yarısmana gerek yoktur cunku yarısırsan kesın gececegını herkez bılır.

Saygılar

3. zagortenay

zagortenay Yeni Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    eskişehir
    Masteer söylediklerin çok doğru.Adam kompleks demekki.Ayna kırmak işletmeye zarar vermek bunlar ayıp şeyler.Sağlam bi dayak kürü kendine getirir arkadaşı.1 haftalık kür yeter.

4. Blitz

Blitz Özel Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Kesin adamın başka sorunları vardır onlar yansıyordur bence. Ailevi bir sorunu vardır veya çok sevdiği kız arkadaşı bunu terk etmiştir bu da hayata küsmüştür. Ayrıca zengin çocuğu olması ilginç, demek ki artık zengin çocuklarını extasye, eroine falan değil de steroide alıştırıyorlar. İlginç, ders çıkarılması gereken bir durum, paranın fazlası da iyi değil valla...

5. Pump Forever

Pump Forever Özel Üye

Beğenileri:
    458
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ihracat Uzmanı
    Yer:
    Istanbul
    Haklısınız kardesler..
    Masteer, ben hayatımda en durgun oldugumu dusunudugumde, kickbox yaptıgım donem olarak aklıma geliyor.. Body de aynı sekilde insanı sakinlestiriyor agırlastırıyor.. ama iste insanllık dısı bazı varlılkar war..
    Herkes anlatır salondaki ; kimseyi takmayan, herkesi tersleyen, kendini bi b.k sanan iri adamlardan.... demek bu kürlerden cok karakterle alakalı seyler.. :) herkesin egosunu oksaması yuceltmesi mümkün ama bu ego bi de komplex ile birlesince eywah eywah kendini ilah sanıyor haywanlar..

Ben dısardan boyle bi izlenim wermemek icin cok caba gosteriorum, ozellikle cok agır kilolara girdigimde cok bagırmamaya calısıorum ama tabi o da olmuyor.

6. Atlas

Atlas Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Hocam bence ağır kiloda bağırmaktan çekinme. Zaten o bağırıştan belli oluyor kimin artist olduğu kimin zorlanmaktan bağırdığı :) Hatta onu bırak adamın bench'e gelişinden ağırlıkları takışından falan anlaşılıyor. Sen adam gibi hakkını vererek yapıyorsan, her idmanda çatlatıyorsan bir tarafını bağıracaksın tabi ya! İşte sosyetik salonun kötü yanları bunlar, bağırınca tip tip bakıyor bazıları.

7. tamiyatr

tamiyatr Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    :(

adama bence hiç üzülme kendi etmiş kendi bulmuş hiç bir işte çalışmayacak zengin zengin artis artis gezecek çaksaydın dambılı kafasına bak birdaha yapıyormu.benim Anlamadığım solana zarar verecek hala niye tutuyorlar adamı yarın öbürgün muşterilere çatarsa

8. ketuda

ketuda Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Her halde pskolojik bağımlılıktan söz ediyosun. Her kür uygulayacak arkadaşın bilmesi gereken en önemli
    husus budur. Psikolojik bağımlılık!!!
    Bu konu tek başına başlık altında işlenirse çok yararlı olur bence...?

9. bomberman

bomberman Üye

Beğenileri:
    89
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Berlin
    pump benim 46 liklar cocuk kolu gibi kaldir diyorsun 52-53 santimlik kollarin yaninda... bence böyle düsünme adam dünyanin kürünü yapmistir. Sen onun yaptigi kürleri yapsan 55 i gecer kollarin inan bana. onun icin hic böyle komplekse girme... acaba o adam naturel olarak nerede olurdu simdi? ama gercekten o adami tanimak isterdim cok kafa birine benziyor okurken gülmekten öldüm :lol: öyle tipleri bilirim deli olurlar bi arkadas anlatiyordu gittigi salonda bi adam varmis sinirlenip duvara kafa atiyormus kac kere kafasi yarilmista dikis atmislar :lol: ama alttan almasini bileceksin öyle birisi bana satassa hic karsilik vermem cok romantik bir kisiligim vardir gerekirse siir okuyup fikra anlatip adami sakinlestiririm :lol: :lol: :lol:

Sayfayı Paylaş