Steroid kullanmadım !!!

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Fake52 tarafından 30 Ocak 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 13 üye.
  1. Fake52

Fake52 Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    memlekete döndüğümde salondaki eğitmende onun yardımcısı da steroid vurduğumu 1 ay önce vücudumun böyle olmadığını söyledi. ( Sanki ilgilendiği var toplamda 6-7 ay onun spor salonunda çalıştım bir kere ölçüm yapmadı ya da gelip uyarmadı. ) Adamlara yazın fotoğraflarımı gösterdim inatla vurdun dediler.Artık ilgilenmeyince sustular. Bunlar sustu salona gelen diğer üyeler soruyor.Ben normalde salona bir arkadaşım var onunla giderim o yoksa memlekette tek gider kimseyle konuşmam gider sporu yapar çıkarım. Ama arada selam verenler konuştuklarım var bunlardan biri bu gün 3. kez tekrarlayıp doğruyu söyle vurdun mu diyince isyan ettim. Bunu kanıtlamanın bir yolu var mı vurmadığımın. Vurunca neler değişiyor vücutta.

2. brhmcr

brhmcr Guest

Sen ve Allah arasında :) Bu arada kime neyi ispat edeceksin ki, sen biliyorsun doğrusunu.

3. Fake52

Fake52 Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    hoca üstelik 20 senedir bu işi yapıyormuş işimi öğretecekmişim ona vurmuşum söylemiyormuşum. Dedikoducu karı gibi beni soranada bu steroid vurdu diyormuş. Salon salon değil pembe dizi resmen.

4. dungean

dungean Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Bırak ne derlerse desinler, sen işine bak. Eğer ki davranışları aşırı derecede seni rahatsız ediyorsa başka salona gitmeni tavsiye ederim.

5. Zerk

Zerk Üye

Beğenileri:
    461
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Muhasebeciyim
    Böyle yapan insanları susturmak; alınabilecek en güzel hazdır. Doping testi yaptırabileceği bir yer ya da bir çaresi varsa; söyleyin ki o hazzı tatsın ve yüzlerinin aldığı hali görebilsin.

6. brhmcr

brhmcr Guest

Durduk yere kullandin diyen adam doping testine de inanmayacaktir ki zaten doping testine bahane bulmak en kolay is her ilacin yarilanma omru var :)

7. Ocensers

Ocensers Üye

Beğenileri:
    569
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Zeytinburnu
    Geçen gün salonda bench basıyorum hoca geldi yanıma ( saçlar bonus :D ) hoca dedi oğlum kes la şu saçları dedi o ne bonus hahahaha faln güldü böyle ama beni görmeniz lazım sanki yanımda
    bırak birinin konuştuğunu sanki hiç biri yokmuş gibi aynı tempo devam ediyorum sonra hocanın yüz ifadesini görmeniz lazımdı :) bozuldu baya,, yane konuşanları aslında hiç yokmuş gibi davranman yeterli :D

Aslında bu seni üzeceğine sevindirmeli, demek ki o kadar iyi gelişmişim ki steroid kullandığımı düşünüyorlar demelisin. İnsanların dediklerini umursarsan daha çok üzülürsün dostum...

Rambo16 ve mr_dblue bunu beğendi.
  8. Fake52

Fake52 Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    Memleketten tekrar üni okuduğum şehire gidicem döndüğümde başka salon araştırcam bulursam değiştireceğim salonumu buna karar verdim. Destekleriniz için hepinize teşekkürler :)

Zerk ve Ocensers bunu beğendi.
  9. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Çevrende çok fazla bu tarz insan varsa tak kulaklığı aç gaza veren müziği idmanına bak kimseyide dinleme :)

Ocensers bunu beğendi.
  10. Chomoloko

Chomoloko Üye

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Scotland
    Seni gayet iyi anliyorum,bu benim basima gelen sik bir konu

Ben boyle yapmistim adamin biri otobus duraginda yanima yaklasti ve aynen soyle dedi "hangi ilaclari kulaniyorsun bana da bi recete yazsan" ne ilaci dedim kulandigin ilaclar dedi :)
    evet dedim ilac kulaniyorum,simdi hastaneye gidelim kan testi yaptiralim eger.kanimda anabolic steroid cikarsa al bu telefon senin olsun cikmazsa senden birsey istemiyorum dedim ne yaziki yanasmadi :)

Cogu zaman arkamdan konusulan bir konu,ve yuzume de soyleyen cok oluyor ozelikle burdaki gencler ben artik bu tur konulara aldirmiyorum eskisi soyle dusunuuordum kulansam bali icim yanmazsa diye..insanlar bilmiyorlar o yuzden kizilacak bir durum yok hosuna gitmeli demeki dogal ilacli denilecek kadar iyi bir gorunum cikarmisin ortaya.

Son düzenleme: 31 Ocak 2013
  11. TheTank

TheTank Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    BodyBuilding
    Yer:
    İstanbul
    kimseye bir şey inandırmak ispatlamak zorunda değilsin inanmıyorlarsa tamam de geç takma

12. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    BESYO- Nasm cpt- Corrective exercises
    Yer:
    İstanbul
    Aynısı bana da oluyor hep, Metroda falan gelip tanımadığım kişiler yanıma gelip soruyorlar kaç kere oldu ne var ki yani gurur duyuyorum ben(Gerçi kullandım da ben:D) Kötü bişey değil ki iyi vücut yapmışsın demek ki steroid kullanıyor musun diye soruyorlar sana he evet de geç nolcak.

13. Rinkushichi

Rinkushichi Üye

Beğenileri:
    1.138
    Ödül Puanları:
    103
    Sinirlenmen gayet normal ve seni çok iyi anlıyorum benzer şeyleri ben de yaşıyorum sık sık. Steroid kullanmayan birisine steroidle yaptın demek bence edilebilecek en büyük hakaretlerden biridir ve kullanmayan adam da öyle rahat rahat evet kullandım veya sanane diyemez çünkü gururuna dokunuyor, sen muhattap olmamaya özen göster ne yaparsan yap inanmayacaklar çünkü.

Son düzenleme: 31 Ocak 2013
  14. thechosenone

thechosenone Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Menajerine git spor salonun, Ben olsam oyle yapardim. Bunu yapmaya hakki Yok. Veya hocam sizde vurduruyormusunuz? Dogru mu de ;)

caga bunu beğendi.
  15. münzevi

münzevi forum Kurdu

Beğenileri:
    707
    Ödül Puanları:
    103
    Öyle dışarıda tanımadığınız bir adam tarafından söylense motive edici olur tabii, fakat burada adamın salonundaki görevli söylemekle kalmıyor bir de herkese yayıyor bu iftirayı. Böyle bir görevlinin olduğu salonda çalışılmaz, uzak filan deme başka salona geç.

16. Fake52

Fake52 Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    sanırım alışıyorum yavaş yavaş ve aldırmıyorum çünkü bu gün yine tekrar etti en sonunda vurdum dedim geçtim. Sustu.

17. mrlaz

mrlaz Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Bizim ülkemiz işte ne denir ki..Hocaların hocalıklarından cok ağızları çalışıyor ,4 duvar arasında kalmaktan işte...kafa_

18. soncirit

soncirit Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    izmir
    Antremanda takarım kulağıma Dr.Beats kulaklığımı veririm son ses müziğimi cıstak cıstak.... Antreman esnasında gözüm görmez,dilim konuşmaz, kulağım duymaz arkadaş ;)

Sayfayı Paylaş