steroid kullanımı ilgili bir kaç soru

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve AdiosKid tarafından 5 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. AdiosKid

AdiosKid Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    arkadaşlar 3-4 yıldır aralıklarla vücut çalışıyorum geçen yıldan bu yanada supplement kullanmaya başladım fakat bu yaz steroid kullanmak için spor hocama söylediğimde bana daha kas kütlen yetersiz dedi ancak seneye yaza yapabiliriz dedi. antremansız sol kol 38 sağ kol 37 cm gögüs ise 108 yaş 21 kilo 77 yağ oranım %15 civarı . ve salonda görüyorum benden kat ve kat daha kötü durumda olanlara kür uyguluyor. spor hocam ailemi filan tanıyor acaba bu yüzden mi yapmak istemiyor bana yoksa sizce de yetersiz mi bünyem teşekkürler

2. garbage

garbage Üye

Beğenileri:
    152
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Rusya Turkiye
    merhaba steroid cok bilincli kullanılması gereken bir madde. Hattal kontrol altında sadece profesyonellerin kullanması gerekir. Sizin profesyonel bir amacınız yoksa ve bilincsiz kullanım saglık sorunları yaratır. (Profesyonel derken yarısmaya falan giricekseniz)
    Forumda steroid ve anabolic maddelerle ilgili bir bolum var. burada zararlarınıda bulabilirsiniz. Steroid supplement değildir kalıcı zarar verebilir.
    bu formu okuyan 13 yasında gencler var.

cmrsmr, rockybalboa7 ve shaq bunu beğendi.
  3. AdiosKid

AdiosKid Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    ne demek istediğinizi çok iyi anladım teşekkürler peki benim bu oranlarlar steroid kullanmak için yeterli kas kütlesin sizce sahip değilmiyim cidden

4. garbage

garbage Üye

Beğenileri:
    152
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Rusya Turkiye
    merhaba
    Sanırım ben iyi anlatamadımduh
    kas kutlenizi bilmem ama isiniz gucunuz yoksa basınızda ozel bir antrenor ozel bir doktor ve beslenme uzmanınz varsa yeterli paranız varsa ve en onemlisi profesyonel sporcuysanız kullanın. 24 saat kontrol altında olursunuz.

Kas kutlenizi bilmem ama spor salonua giderek steroid kullanmak hatta sppo salonlarında hocaların tavsiyesiyle kullanmak intahar etmek gibi. Daha acık konusiyim bilincsiz kullanım erken yasta kalp krizi ve iktidarsızlık gibi sorunlar yasatabiliyor.

bence kullanmamalısın spor salonuna giden bir amatorsen. Burada cogunlugumuz amator olarak yapıyoruz bu isi. Burada gencler var. emin olmadan ne oldugu belli olmayan hocalardan steroidle ilgili bilgileri burada paylasmayı ben dogru bulmuyorum. Etkilenebilirler ve saglık sorunları yasayabilirler.

rockybalboa7, AdiosKid ve PeNa bunu beğendi.
  5. AdiosKid

AdiosKid Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    anladım vermiş oldugunuz bilgiler için çok teşekkür ederim sizlere

6. Verminaard

Verminaard Üye

Beğenileri:
    105
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    21 yaşındaki adama kür planı yapıyor, senden daha kötü durumdakilere bizzat uyguluyor... Bence sen o hocadan da salondan da kaç uzaklaş bir an önce.

7. aliburak43

aliburak43 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Adam kafayı bozmuş birkere ne desen basacak onu.Bırak bassınlar sonra televizyonlara çıkıp şöyleydi de böyleydi de hastane ilgilenmedi mızlarlar.

8. Gkhan_D

Gkhan_D Guest

Zaten gelipte kullanıyım mı uygun mu diye soruyorsan hiç kullanma zaten bence.

9. WX

WX Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    denizli
    madem hocan aileni tanıyor seneye diyorsa bir bildiği vardır zaten 21 yaş altı için kalıcı zararları var kas kütlen olsa bile en azından yaşının 1 sene daha artmasını bekletmek istemiş olabilir ısrar etmemen içinde kas kütleni söylemiştir.Yoksa Türkiye deki spor salonu hocalarının çoğu mağazadan alacağı primden dolayı erken yaştaki çocuklara gereksiz fazladan supplement aldırıp çok rahat kandırabiliyorlar çoçukları geçtim büyüklere bile aldırıyorlar.

10. AdiosKid

AdiosKid Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    anladım tekraradan çok sağolun beklicez artık bakalım belki hiç kullanmam sanırım en iyiside bu benim için

Sayfayı Paylaş