Steroid Enjekte Problemi

Konusu 'Anabolik Androjenik Steroidler' forumundadır ve cyying tarafından 2 Ekim 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. cyying

cyying Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar Merhaba. bulunduğum şehirde hiç kimse, reçete olmadan iğne yapmıyor. kalçadan enjekte olması gereken steroidlerim var ve daha önce hiç kendi kendime kalçadan enjekte yapmadım. siz nasıl bir çözüm izliyorsunuz? iğne yapacak biri ya da kurumu nasıl buldunuz ? reçetesiz enjeksiyona nasıl ikna ettiniz ya da hiç sormadılar mı :)
    bir akıl vermenizi rica ediyorum , ne yapacağımı bilemez haldeyim , ilaçlar dolapta yatıyor.

2. NeverForget

NeverForget Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Beylikdüzü
    Benim en yakın arkadaşım eczacı olduğu için sülalem rahat.Ama tanıdık yok ise çevredeki sağlık kabinlerini araştır belli bir ücret karşılığı yapıyorlar.

3. Ayhantr

Ayhantr Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Vur kalçaya gitsin cesatli ol biraz yaparsın.

4. Yuruyenefedrin

Yuruyenefedrin Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Yakin arkadasin kalcadan vursun googledan bak kalcaya igne nasil yapilir diye

5. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    14.805
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    enjeksiyonu bi şekilde öğrenmek ya da en yakınındakilere öğretilmeside fayda var yoksa kür yarım bile kalabilir..kas gevşetici falan artık bacaktan vuruyorum kendime ama riskli bir konu iyice emin olun bölgeyi seçerken..ayrıca aspirasyon denilen pistonu geri çekip damara girip girmediğini mutlaka kontrol etmek gerekiyor..
    (tıbbi sorumluluk reddi: bu konuda sorumluluk size ait)
    bizzat quad.dan vurabiliyorum bunun için özel iğne ucu almak gerekiyor..kalça iğnesi özellikle yağsız bacakta sorun yaratır..
    kalçayı denemedim fakat sustanon gibi pip dedikleri kristalize olma ağrılarını bacakta yaşamak çok eziyet..kalça bu ağrıları tolere etmede daha iyi..

6. star_gate

star_gate Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    izmir

Sayfayı Paylaş