stereoid var mi yok mu?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve mike_fresh tarafından 16 Şubat 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 11 üye.
  1. mike_fresh

mike_fresh Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar link teki videoda vatandaş doping maddesi kullanmışmıdır kullanmamışmıdır sizce yorumlarınızı bekliyorum

Son düzenleme: 16 Şubat 2009
  2. Paradise_In_Dubs

Paradise_In_Dubs Üye

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İzmir
    Neden linki göremiyorum?

3. sivasli

sivasli Üye

Beğenileri:
    256
    Ödül Puanları:
    73
    birazcik body bilgin olsaydi bu soruna cevap vermezdim dalga geciyosun sanardim.ama anladigim kadariyla hic bir bilgin yok bu konuda.
    ben sana diyorumki bu coocuk ilac kullanmis hemde babasini kullanmis.öyle etle sütle böyle seyler olmaz,,eger yasin kücükse ve yeni basladiysan böyle vücutlarada özenme.bunlari bizim gibi zevk icin yapan insanlari asar.cok fazla hirs yapmak bu sporda iyi degil sonra zararini sen cekersin

mike_fresh bunu beğendi.
  4. zuzu

zuzu Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    0
    Olsa ne olur olmasa ne olur ki ?

5. mike_fresh

mike_fresh Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Paradise_In_Dubs bunu beğendi.
  6. Kan Mevsimi

Kan Mevsimi Yeni Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Isparta
    sivaslı 2-3 yerde daha gordum. Niye herkezi aşşağılayıcı mesajlar atıyorsun ?

smltncr bunu beğendi.
  7. yiğitcanharmancı

yiğitcanharmancı Yeni Üye

Beğenileri:
    235
    Ödül Puanları:
    0
    Bütün yarışmacılar steroid alıyor. Linkteki yarışmacı da almış.

8. Paradise_In_Dubs

Paradise_In_Dubs Üye

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İzmir
    Bu sporda 2 şey vardır.Dream nd Steroids(hayaller ve steroidler) ;)

9. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli
    eleman 19 yaşında diye biliyorum gerçekten çok iyi ve gelecek vaad ediyor dicem ama gelecek garanti yani ama jinekomasti sinyalleri alıyrum!

10. sivasli

sivasli Üye

Beğenileri:
    256
    Ödül Puanları:
    73
    böyle bir sey olsa senden degil yönetimden uyari gelirdi.bu mesajda asagilama nerde söylede herkes görsün..simdi burayi iyi oku..mike fresh nickli üye nin attigi mesaji karasan,flexorr.dennis wolf.ayaz.diez....... wb bu gibi bilinen bir arkadas atsa herkes ne der biliyomuusn.bu arkadaslar bizle dalgami geciyor der.cünkü cok az bi body bilgisi olan bile o vücutlarin ilacsiz olmadigini bilir..bende bu arkadas böyle bir mesaj yazdigi icin bu konuda bilgisizlik oldugunu söyledim.bunda asagilama yok.ayrica suda varki mesaji yazdigi kis bana tesekkür ediyor yazdigim mesaj icin...tabio sana bir sey demiyorum asagilama kavramini yanlis ögrenmis olabilirsin.ama insan her yeni gün birseyler ögrenir takma kafaya ;)

11. mike_fresh

mike_fresh Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    sivasli senin söylediklerinden "evet kullanmıştır" sonucuna vardığım için teşekkür ettim. bu teşekkürü senin davranışını(söylediklerini) tasvip ettiğim anlamında algıladığın için üzüldüm. bu tür tartışmaların konunun amacını saptırmaması dileği ile saygılar...

Son düzenleme: 17 Şubat 2009
    smltncr ve Kan Mevsimi bunu beğendi.
  12. salvadore_xp

salvadore_xp Üye

Beğenileri:
    531
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul and Giresun
    Foruma yeni katılan ve bizi tanımayan birine ağır bir giriş yaptığını düşünüyor ve senin ard niyet güdmediğini de biliyorum sivaslı. Mike_fresh'i biraz tanırım. Sivaslı'yı da. Belki de bu konu üzerinde konuşmak istediği için bu başlığı açmış da olabilir. Yalnız mike'ın bu üslubu problem yaptığını sanmıyorum, o problem yapmadığı için de bir şeyler eklemek yersiz...

Steroid kullanmıştır bence. Steroid kullandığını ben genellikle aşırı hacimli haliyle define denve bölgeler arası abartı bir uyumsuzluğundan anlamaya çalışıyorum. Netice de lokal steroid de o bölgeyi tetikleyeceği için diğer bölgeler geri kalacaktır. Neticede haddinden fazla kullanılmıştır bence.

13. sivasli

sivasli Üye

Beğenileri:
    256
    Ödül Puanları:
    73
    tesekkür ediyorum salvadore düsüncelerin icin.isin bide su yani var.yeni katilan arkadas bunu bilmez belki ama daha önce yanilmiyorsam bu cocougun resimlerini despo atmisti.yasi 18 falan olmasi lazimdi o zamna.simdide olsun olsun 20 olsun..zaten o vücudu ilacsiz yapamk imkansiz gibi birsey hele birde o yaslarda olunca imkansiz gibi birsey degil direk imkansiz oluyor,gerci ben su an bile sasiriyor hayret ediyorum.bu cocouk 18 yasinda ise kac yasinda spora basladi kac yasinda ilaca basladi kac senede o hacimi yapti ne kadar sürede bir definasyonla kaslari bu hale getirdi..yani gercekten tuhaf bir durum.ama bu yasta vücudunu steroid bankasina cevirdigi kesin.ilerisi icin cocugun hayati tehlikede olabilir.cünkü cok kücük

salvadore_xp bunu beğendi.
  14. kutlukan

kutlukan Üye

Beğenileri:
    406
    Ödül Puanları:
    73
    doğal gibi duruyor protein tozu amino asit ve biraz da genetik:))...şaka bi yana yeni gördüm,ama göğüs uçlarını çok çabuk bitirmiş...

15. kliwaj

kliwaj Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    kendisinin gyno resimleri var dün görmüştüm o halde yarışmaya katılmış... bidaha bulursam koyarım.

16. slymnasye

slymnasye Üye

Beğenileri:
    387
    Ödül Puanları:
    73
    bu kadar genc yasta olmasından ve bu sevıyeye gelmıs olmasından oturu kesınlıkle vardır bencede ...

17. yabanci

yabanci Yeni Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    0
    Arnoldla kıyaslama yapılmış videoda. Arnold o müthiş beli 18 yaşındakı çocukda bile yok. Göğüs kafesinin büyüklüyü de anında fark ediliyor. Bu forumda da 18 yaşında steroid kullanan gördük. Ama bu genç kendi yolunu seçmiş. Prolar artık bu çocuktan korkmaya başlasa ii olur.

18. smltncr

smltncr Yeni Üye

Beğenileri:
    214
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Denizli
    tamam çocuk steroid bankası onu anladıkda peki arnold....

Sayfayı Paylaş