statik antreman

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve smiile tarafından 21 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. smiile

smiile Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Herkeze kolay gelsin. Dün TRT2 de "tek nefes" adlı dalış programını izlerken karşılaştığım bir antreman hakında sorularım olacaktı. Daha önce televizyonlarda gördüğüm ve hep para tuzağı olarak düşündüğüm hanı şu belli elektrotlarla vücuda elektrik vererek kasılma sağlıyan alet antreman aletini kullanan varmı acaba ? Programda dalgıç salonda çalışma fırsatı olmadığı günlerde vede 2 günde bir bu şekilde antreman yaptığını söyledi. 1 saat karın antremanı vede 1 saat bacak çalışması şeklinde çalışıyorum vede çok yorucu bir antreman dedi. salonda yada seyahatlarda formunu korumak için yapmak zorunda olduğu bir çalışma imiş.
    bu aleti kullanan varmı ?
    kullananlar memnunlarmı acaba?
    Konuyu bilerek yeni başlayan bölümüne açtım yeni başlayan biri olarak kaçırdığım antremanların yerine kullanılabilirmi? kardio çalıştığım günler çok ağır geçiyor salonda kardio ve ağırlık evdede bu aletle spor yapılabilirmi?
    Cevaplar için teşekkürler.

2. smiile

smiile Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Statik antreman olarak kullandığı aleti de buldum tens aleti olarak geçiyormuş. galiba form da kullanan yok?

Sayfayı Paylaş