Standart Hızlı koşmak,Ayak bilekleri Geliştermek,Arka Bacak Kası yapma Hakkında Yar

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve playboydrx tarafından 1 Ekim 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. playboydrx

playboydrx Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar İlk önce forumda yeniyim Herkeze iyi eğlenceler iyi çalışmalar forumunuz gerçekten çok güzel her bilgi mevcut fakat konuya girmek istiyorum.

Ben 16 yaşındayım 93 'lüyüm yani ... Boyum 1.60-1.62 arası

1-)Ayak Bileklerimin çok hızlı olmasını ve daha çok gelişmesini çok seri olmasını istiyorum doğuştan bir bilek hızım var fakat c.ronaldo'yu gececek şekilde bir bilek yapmak istiyorum.Neler yapıcagım hakkında bilgi verirseniz anlatırsanız sevinirim

2-)Hızlı koşmam gerekiyor çunki SLB 'im arkadaşlar Çok Çok Çok hızlı koşmak için hangi antremanları yapmam gerek en iyilerini söylerseniz yapıcagım sürekli olarak.Koşmamı geliştirmem gerekiyor lütfen bunuda cevaplarsanız sevinirim.

3-)Arkadaşlar birde Arka bacak kası ADELE Oluyordu bacagınızın arkasındaki sıktığınızda yada normalde duran adını bilmiyorum arka bacak kasımı nasıl geliştirim bu sorularımı net bir şekilde açıklarsanız aşırı bir şekilde memnun olurum.EN İYİ ŞEKİLDE EN İYİ EN YARARLI ANTREMANLARI YAZARSANIZ SEVİNİRİM PEK VAKTİM YOK HER GÜN DÜZENLİ OLARAK YAPICAGIM 1Saat hepsine toplam ayırırım söylerseniz en iyi antremanları bunlar için memnun olurum.

Bu antremanları evde yapıcagım arkadaşlarım lütfen bana en iyi bu söylediklerimi geliştirmem için neler yapmam gerektiğini söylerseniz çok çok çok sevinirimbench_O

İyi Çalışmalar, Şimdiden Teşekkür £diyorum Cevaplayacak Arkadaşlarıma

2. Striker

Striker Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    38
    SLb derken SOl bek mi ilk 2 şey için bişey diyemem ama 3 için o dediğin kasın adı Calf diye arat bulursun

3. ataduyan

ataduyan Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    forumda biraz araştırma yapsan sorularına kısmende olsa cevap bulurdun.

4. İnteqral

İnteqral Yeni Üye

Beğenileri:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Konu saçma.Bir kere futbol yeteneği adı üstünde yetenek.Bir uğur boral mesela.hergün 20 saat futbol çalışsa genede bir ronaldinho olamaz.o adam olmuş.birileride çalışıp onun gibi olabilse o adam zaten ronaldinho olamaz.ronaldo da böyle.adamın bilekleri işi koparan faktör.herkes ronaldo gibi bileklere sahip olsa,ne ronaldo 94 milyon euro ya transfer olur,nede dünyanın en iyilerinden olabilirdi.o yüzden bunu es geç.öyle olamıyacaksın,belkide eşsiz bir yeteneksindir olursun.çalış,ama öyle olacağım diyip,komik duruma düşme,belkide daha iyi olursun.belkide olamazsın.Olamazsan da Allahtan olsanda gene Allahtan.sen iyi olmak için çalış.gelelim koşmaya.googlede araştır 8 haftada 10 km koşma programı diye bir program var.hiç koşmayan biri bile 8 haftada 10 km koşabileceği iddaa ediliyor.Hiç koşmadıysan o programı uygula.birde bacak kasları koşarak gelişir.1 saat toplam ayırırım demişsin inş vaktin yeter:Dhe birde o boyda bacakları kaslandırmak iyice kısa gösterir benden söylemesi.benim arkadaşımında bacakları kalın yıllardır koşar.adam boyundan kısa gözüküyor.

5. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş