Stacker2 Acailos

Konusu 'Diğerleri' forumundadır ve Dincer tarafından 8 Şubat 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Dincer

Dincer Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Selam arkadaşlar,

MuscleTech'den gainer sipariş ettim fakat paketle beraber 50 tl değerinde Stacker2 Acailos hediye ettiler. Ürün hakkında biraz araştırma yapayım dedim fakat kayda değer hiçbir yorum bulamadım. Bu markanın ZeroShot vs. diğer ürünleri dışında bu ürünü alakadar eden herhangi bir değerlendirme yok.Belkide ben bulamadım.Ürünün kutusu ve içeriği ;

Bu ürünü kullanan,faydasını gören,tavsiye eden varmı acaba? Çünkü bu ürün sanki ellerinde patlamışta stoklarından çıkarmak istiyorlarmış gibi bir izlenim bıraktı kafamda.

Teşekkürler.

2. brhmcr

brhmcr Guest

Yesil cay ektresi ve kafeinin krom ile desteklenmis hali, bu kategoride cok daha iyi kompleks urunler olunca bu biraz basit kalmis.

Kilo verme derdin yoksa idman oncesi pre workout gibi kullanabilirsin.

3. Dincer

Dincer Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Öncelikle cevabın için teşekkürler, derdim şuan zaten kilo almak dediğin gibi kafein içeriğinden dolayı pre-workout supp. olarak kullanabilirim diye düşünmüştüm fakat Stacker2 daha önce duymadığım bir marka ve ürünü yanında eşantiyon olarak vermeleri beni biraz tedirgin etti açıkçası.

4. neo_arogorn

neo_arogorn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    kullandınız mı hocam ürünü tavsiye edebilir misiniz?

5. xasa

xasa Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    stacker ın whey ını kullanmıs bırı olarak markayı tavsıye ederım dostum.
    bende bu urunle ılk kıbrısta tanıstım.tavsıye edende ıngılterede 15 sene kalmıs bır abım.
    kendısı ıngıltedekı salonlarda cok fazla tercıh edıldıgını hesaplı oldugunu soledı.whey ını kullandım ve gercekden memnun kaldım.
    dıger wheylere bakısta tadsız tuzsun bısı degıl.
    urun tedırgın etmesın zıra fıyatı ucuz olmasına ragmen guzel bı markadır.

6. NEBUKADNEZAR

NEBUKADNEZAR Üye

Beğenileri:
    245
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Sakarya
    Bu ürünü kullanıyordum etkisi hafif iyi gibiydi.Ama bitiremedim yarısı duruyor.Sktsi ise ocak 2014.Acaba kullansan mı : D Şeytan kullan diyor içindeki seyler kafein tozu yesilçay tozu acaiberry tozu bu tozlarda sıkıntı olacagını sanmıyorum da chromium picolinate var icinde bu 4 ayda bu madde sıkıntı yaratacak hale gelir mi bilmiyorum.

Sayfayı Paylaş