Stacker 3 w/Chitosan Ephedra Free Formula

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve MK #7 tarafından 15 Nisan 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123

Product Description:
    Would you like to enjoy more of the forbidden foods? STACKER 3 Ephedra Free may be just what you're looking for. STACKER 3 Ephedra Free contains Chitosan, an ingredient known for its fat binding properties. Chitosan significantly reduces the bodies absorption of dietary fats, allowing calories to pass through your system. With powerful proven ingredients to help aid you in the reduction of unwanted body fat, STACKER 3 Ephedra Free is quickly becoming one of the most powerful fat burning stacks on the market. Here's what STACKER 3 Ephedra Free can do for you:

Increases the body's ability to burn fat
    Inhibits the body's ability to store fat
    Increases energy and stamina
    Improves mental alertness

Warnings:
    Not for use by individuals under the age of 18 years old. Do not use if you are pregnant or nursing.
    Ingredients:
    Other Ingredients: Gelatin, Dextrose, Stearic Acid, Magnesium Stearate, Titanium Dioxide, FD&C Red 3, FD&C Blue 1, FD&C Red 40, FD&C Yellow 5.
    Recommended Use:
    One capsule after meals, do not exceed three capsules daily.

Supplement Facts Serving Size: 1 Capsule
    Servings Per Container: 100

--------------------------------------------------------------------------------

Proprietary Blend: Kola Nut (seeds) (4mg caffeine group alkaloids), Cactus Extract 12;1 (whole plant), White Willow Bark, Grapefruit Extact (fruit), Chitosan (shellfish) 225 mg

--------------------------------------------------------------------------------

Caffeine (anhydrous) 250 mg

Tri-Guarcinia Complex: Green Tea (leaves) (<1mg caffeine group alkaloids), Guarana (seeds), Garcinia (fruit) 25 mg

elime yeni geçen bir ürün, kullananlar etkili olduğunu söylüyor, sizin yorumlarınız nelerdir? hydroxycut ile karşılaştırıldığında bu ürün için neler söylenebilir?

2. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Sendeki efedrin free ama efedrinli olanlar cok etkili oldugunu duymustum, Stacker yag yakicilar ve enerji supplementleri öndercilerinden.

Hydroxycut ile aralarinda pek fazla fark oldugunu sanmiyorum Daffy (incellemeden)

3. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
    biliyorum despo artık efedrinli yağ yakıcı kalmadı piyasada eskiden neydi öyle efedrinli xenadrineler, hydroxycutlar... :roll: millet partilere diskolara giderken enerji versin diye leblebi gibi yutunca bu ürünleri efedrini yasakladılar bu tip ürünlerde.

4. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Yeni ögrendim bunu Daffy, cünkü Danimarkada bolca bulunuyor, El Tigre ve Therma Power gibi markalar bolca mevcut, ikisinide denedim ve cok etkililer.

http://www.thermapower.com/

5. vfkxl

vfkxl Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    daffy stacker 3 ü kullandın mı?eğer kullandıysan sence nasıl bir ürün?hydroxycut hardcore ile bunun arasında bir tercih yapmayı düşünüyorum.eğer kullandıysan ve yorumlarını yazarsan çok sevinirim

6. eternalsun

eternalsun Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    stacker 2 xplc kullaniyorum cok super bir yag yakici tavsiye ederim

Sayfayı Paylaş