Stacker 2 Zero Shot 3000Mg L-Carnitine

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Devil Dream tarafından 11 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Devil Dream

Devil Dream Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Bunu antrenmandan 40 dk önce yarım alacakmışım. Asıl soruma gelirsek:
    Boy:171 cm
    Kilo : 100.8 kg
    25 dakika koşu bandı. 10 dakika bisiklet ve 10 dakika eliptik yapıyorum ve 30 dakikalık kısa ve hafif kas çalışıyorum. Diyet de uyguluyorum isteyenlere ss atabilirim yani listeyi , şu elma sirkesini de deniyorum.

SİZCE BUNU ALMALI MIYIM? SIVISINI MI ALMALIYIM? ÖNERECEĞİNİZ BAŞKA VAR MI? BANA HERHANGİ BİR YARARI DOKUNUR MU? YANINDA BAŞKA BİR ŞEY DE KULLANMALI MIYIM?
    DAHA ÖNCE KULLANAN VARSA GÖRÜŞLERİNİ ALMAK İSTERİM.

Hocam bana bunu önerdi.

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

2. Bodysoft

Bodysoft Üye

Beğenileri:
    469
    Ödül Puanları:
    73
    Profilinizde yaşınız 15 olarak görünüyor!
    Bu tip takviyeleri doktorunuz mu önerdi yoksa tavsiye üzerine mi kullanıyorsunuz?
    Bu ürünün ilk etap da size bir yararı olacağını düşünmüyorum. Aksine kalbinize aşırı yük bindirebilir.
    L-Carnitine'den dolayı değil, Carnitine kalp dostudur ama üründe aynı zaman da "kafein" var.

Kafein'in miktarı var mı ambalaj üzerinde?

İlla L-Carnitine kullanacaksanız (çok fazla mucize beklemeyin) bir sağlık kontrolünden geçtikten sonra kullanmanızı öneririm.
    Ayrıca içinde başka maddeler olmasın kafein gibi... Sadece L-Carnitine olsun, tanınmış markaların var...
    L-Carnitine antremanlardan önce ve yemeklerden önce tüketilir.

Doktor kontrolünden geçmeden ve doktorunuza danışmadan "yağ yakıcı" herhangi bir takviyeye başlamayın.
    Özellikle içerisinde "kafein" olanlardan uzak durun. Antremanlarınızı aksatmayın, diyetinize özen gösterin.
    .
    .

3. Ardademie35

Ardademie35 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba bende bu ürünü satin aldim 17 yasindayim boyum 1.75 kilom 98.Spor yaparken pek bir fark goremedim.Enerji vermedi bana yani.Ancak yediğim yemekleri eritmede sanki faydali oluyor gibi bir dusunce var kafamda belki de psikolojiktir bilemiyorum.Bana sorarsaniz almayi dusunuyorsaniz bu urunu almayin.

Sayfayı Paylaş